Росіяни готові жити бідно, але завойовуючи інші держави - політолог. ВІДЕО
Лавров ні в яких міжнародних злочинах РФ не "зізнавався". Його вислів про те, що Росія "вплуталася" на Донбасі й у Сирії не має жодної юридичної цінності й значення.
"Вплутатися" можна було, надаючи гуманітарну допомогу, підтримуючи морально й беручи участь у "норманському форматі", тощо.
Взагалі, жодні заяви рос. чиновників уже не мають значення, оскільки факт війни РФ щодо України (у міжнародному праві - "збройної агресії") зафіксовано в Конституції РФ - приєднання до РФ частини території держави Україна.
Зустріч лідерів на G 20 не вплине на відносини РФ - Україна. Москва ніколи не відступиться від слабкої жертви, а громадяни з числа іноземців ("лідери двадцятки") ніколи не погодяться, аби Україна розпочала національно-визвольну війну.
Отже, рішення можуть бути лише в напрямку тиску на Україну з метою виконання вимог РФ щодо жертви, сформульованих у "Мінських домовленостях".
Читайте також: Україна і Росія дуже різні
Рос.-білоруські навчання у вересні можуть стати етапом завершення утворення єдиної конфедеративної держави Росією й Білоруссю відповідно до Договору від 1997 року.
Залежний від РФ Лукашенко не зможе довго опиратися поглинанню ("конфедерації"), де з 2010 року є Головою Вищої Державної Ради новоутвореної конфедерації.
Білоруська армія дещо подібна на російськомовний "кримський" сегмент української армії навесні 2014 року, бо охоче перейде на російські зарплати й вищі можливості кар'єрного росту.
Отже, не виключено, матимемо РФ не лише на Сході, але й на Півночі. (Німеччина, подібно до РФ зараз в Україні, у 1939-40рр. "товклась" у прифронтових сутичках з французами ("дивна війна") 8 місяців, аж доки не добила Польщу, захопила Скандинавію й через Бельгію (теж - з півночі) обійшла "миролюбивих" французів з тилу й завдала нищівної поразки.)
Лавина подань ГПУ на зняття деп. недорканності може свідчити про підготовку Президента до вирішального тиску на парламент з метою змусити його виконати власні обіцянки громадянам із числа іноземців щодо зміни територіального устрою України, амністії колаборантам та іншим злочинцям і створення в Україні російського анклаву (відповідно до "МД").
Читайте також: Как Украина выбивает фундамент из-под глиняных ног России
А деп. недоторканність слід ліквідувати як таку, і це є передумовою того, що в нац. парламент зможуть потрапити ті, хто не йде туди красти. Немає чого боятися арештів і "провокацій", якщо не крадеш і не береш хабарі.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки