Страшні заяви європейців, тупання ногами і махання кулаками Путіна не вражають – волонтер Касьянов
Підготовлений Парламентською асамблеєю ОБСЄ проект резолюції про деокупацію Криму та частини Донбасу, у якому РФ визнають окупантом українського півострова, ніяк не вплине на ситуацію в Україні, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" український волонтер Юрій Касьянов.
"Жодних змін Україні ця резолюція не принесе. Як ОБСЄ може вплинути на Кремль? Якби в ЄС відмовилися від купівлі російського газу та нафти, поки РФ не піде з Донбасу, ось тоді Москва дійсно задумалася б. А так нічого не зміниться. Страшні заяви європейців, тупання ногами і махання кулаками Путіна (президент РФ Володимир Путін. – "ГОРДОН") не вражають. Не зачіпають вони, зокрема, й мене. Адже всі ці дурниці повторювалися в історії вже дуже багато разів. Згадайте ту ж окупацію Чехословаччини. Виходить, що в Європі одні "обдаровані" люди, які всіх повчають, як треба жити, тоді як окупантові просто потрібно гарненько тріснути по голові", – зазначив Касьянов.
Він наголосив, що і ЄС, і Україна зберігають торговельні відносини з країною-окупантом.
"Ніхто у Європі не хоче відмовлятися від російського газу. Ми зі свого боку теж не поспішаємо перекривати газову трубу, яка проходить нашою територією. І проблема стосується не тільки газу. Ми продовжуємо торгувати з РФ. І завжди знаходяться якісь виправдання, чому ми не можемо воювати з Росією: у них є ядерна зброя, численні війська, а нам не привезли форми тощо. Тобто бажання воювати немає, адже на чолі країни стоять торгаші, для яких важливо набити кишені. І от у Європі точно такі самі торгаші, може, трохи освіченіші і цивілізованіші, ніж наші. Але суті це не міняє", – підкреслив волонтер.
Читайте також: Путина ждет страшный конец - Суворов
За його словами, визнання Росії окупантом Криму повинне супроводжуватися конкретними діями проти Москви, яка регулярно завдає ударів по західній цивілізації.
"Якщо ви називаєте когось окупантом, то і дійте відповідно. А просто визнати факт окупації рівносильно тому, що діагностувати у людини рак і нічого не робити. Потрібно розуміти, що зберігається загроза окупації і розчленування самої Європи зсередини. Наприклад, затримання того ж Марківа (український доброволець Віталій Марків. – "ГОРДОН") проведено руками італійських правоохоронців, але за наведенням російських спецслужб. Ми підозрюємо, що вони стоять за терактами в Європі, що ІДІЛ, найімовірніше, теж проект РФ. Усе це боляче б'є по західній цивілізації. Тому потрібно діяти, припиняти відносини з окупантами, перекривати торгівлю з ними та надавати Україні військову допомогу", – резюмував Касьянов.
Читайте також: Повернення окупованих територій. Три можливих сценарії
Росія анексувала Крим після незаконного проведення "референдуму" 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу. Зараз між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки