MENU

Мін’юст не володіє даними про кількість бійців АТО, які перебувають в місцях позбавлення волі. ДОКУМЕНТ

1438 0

Міністерство юстиції не веде обліку учасників бойових дій на сході України, які наразі перебувають в місцях позбавлення волі.

Про це йдеться в офіційній відповіді Мін’юсту на інформаційний запит громадського діяча, очільника БО "Взаємодопомога" Євгена Чепелянського.

У відповіді, зокрема, зазначається, що міністерство не може повідомити інформацію щодо осіб, які мають статус учасника бойових дій (АТО) та утримуються в установах виконання покарань, оскільки збір та узагальнення таких даних не передбачено статистичною звітністю Державної кримінально-виконавчої служби України.

Читайте також: Протест у Лук’янівському СІЗО: екс-бійці "Торнадо" вимагають повернути "закон Савченко". ДОКУМЕНТ

У коментарі UAINFO Чепелянський розповів, що така статистика є вкрай важливою для забезпечення учасникам АТО та їх сім'ям прав і гарантій, що передбачені законодавством, а також для проведення з ув’язненими особливого курсу психологічної реабілітації.

"Це, по-перше, перешкоджає сім'ям засуджених користуватися всіма соціальними гарантіями. По-друге, хлопці, яких кинули у пекло і обманули, часто перебувають у важких психологічних станах. Переживши війну, люди оступаються та потрапляють у місця позбавлення волі, проте з ними не проводять жодної психологічної реабілітації", - сказав він.

Читайте також: Чому не потрібно було скасовувати "закон Савченко". Аргументи адвоката Віктора Смалія

Він також повідомив про підготовку звернення до керівництва Міністерства юстиції із аргументацією про необхідність ведення обліку людей із статусом учасників бойових дій, які відбувають покарання.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини