Як сформувати інтелект виживання: 7 правил від колишнього агента ЦРУ
Про все це і трохи більше у книжці «Шпигунські таємниці. Як захистити своє життя» Джейсона Генсона:
1. Тренуйте адаптивність. Сила та енергійність мало чого варті, якщо людина не здатна пристосуватися до нової потенційно небезпечної ситуації.
2. Розраховуйте на власні сили. Якщо ви упевнені у власних силах – допомагайте іншим.
Читайте також: ТОП-7 лайфхаків з книжок, над якими варто замислитися
3. Не геройствуйте. «Найкрутіші, найкваліфікованіші хлопці, яких я зустрів в ЦРУ, також виявилися найстриманішими. Вони були впевнені у власних силах і не шукали нагоди продемонструвати свої навички».
4. Рух рятує життя. «Деякі люди бувають настільки вражені самим фактом аварії, що не можуть навіть вивільнитися із ременів безпеки, і в результаті помирають. Люди, які не загинули від удару, залишалися живі тому, що покинули місце небезпеки і рухалися».
5. Сприйняття – це все. «Запитайте себе: чи схожий я на людину, яка є легкою здобиччю? Чи видається мій будинок порожнім? Чи ходжу я впевнено? Як щодо тих, хто оточує вас? Чи поводиться підозріло людина, яка сидить поруч в ресторані? Опанування свідомого сприйняття може відігравати вирішальну роль у вашій безпеці».
Читайте також: Найкращі книги ХХ століття за версією Goodreads
6. Відстежуйте орієнтири. «Ви просто можете не знати, що потрапили в небезпечну ситуацію, допоки не ознайомитеся з нормальним станом конкретного місця. Чи ця вулиця завжди є такою людною? Можливо, щось трапилося?».
7. Практикуйте ситуаційну обізнаність. «Ніщо з мого курсу не може гарантувати вам безпеку, якщо ви не знаєте, що відбувається довкола вас».
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки