MENU

Вступ-2017: Оприлюднення рейтингових списків вступників затримується

2249 0

Міністерство освіти і науки та ДП «Інфоресурс» не змогли забезпечити вчасне оприлюднення рейтингових списків вступників, що згідно з положеннями Умов прийому до вишів мало відбутись о 12 годині 01 серпня.

За інформацією Міносвіти, списки вступників, які отримали рекомендації до зарахування на бюджетні місця, планується оприлюднити о 18:00 1 серпня 2017 року. Лист з відповідними поясненнями направлений на адреси вищих навчальних закладів.

Читайте також: За чиє ж то жито абітурієнта бито?

У відомстві пояснюють, що відповідне рішення прийнято через звернення приймальних комісій ВНЗ з проханням надати їм додатковий час для завершення перевірки правильності нарахування ними сільського коефіцієнту.

«Наприкінці минулого тижня в ході верифікації МОН, яка відбувалася як завершальний етап перевірки достовірності даних вступників, було виявлено масові випадки необґрунтованого присвоєння приймальними комісіями вишів цього коефіцієнту», - зазначають у відомстві.

Читайте також: Чому шкільні оцінки – це зло

Зокрема, у МОН повідомляють, що відомством було виявлено чималий шкіл, які вочевидь не знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, але випускникам яких приймальні комісії присвоїли СК, який дорівнює 1,02. В такий перелік потрапили школи великих міст – Києва, Івано-Франківська, Львова, Чернігова, Чернівців тощо.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, справедливість адресного розміщення державного замовлення є дуже важливим, тому приймальні комісії мають дуже відповідально поставитись до підтвердження достовірності даних кожного вступника.

Освіта.ua


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини