MENU

Як працюють банди циган у Києві. ВІДЕО

5253 0

Увага, будьте обережні.

В центрі міста, та не тільки в центрі, працюють "банди" циган які крадуть речі у необачних громадян. Так виїзджаючи з офісу побачив групу циганок які йшли, вірніше "працювали", за дівчиною, у дівчини пакет з якогось магазина, невеличкий, як для парфумів, та рюкзачок, який висить десь позаду внизу.

Я під'їхав до дівчини та попередив, що її відпрацьовують, як тільки циганки помітили що я щось кажу дівчині, моментально розвернулися та пішли геть.

Читайте також: Я бачив, як "працює" циганський табір, - Сашко Лірник

Але я вже не перший раз помічав як вони працюють на розі Саксаганського та В.Васильківської, і не раз зривав їм крадіжку.

Вирішив зробити коло почесті, і на перехресті зазначеному вище помітив групу, яка поверталася, та ще одну, яка сиділа під колонами. Разом їх було десь 8-10, було дві вагітних.

Зазвичай працюють групами по 3-4 людини, одна іде прямо за вами, інша збоку, ще одна прикриває. Працюють по дівчатам, по сумочкам та пакункам.

Були помічені на розі Саксаганського та В.Васильківської, метро Льва Толстого, метро Олімпійська, метро Палац спорту, та прилеглих до цих метро вулицях. Видивляються жертв на пішохідному переході, на виході з переходу з метро, просто на вулиці....

Трішечки поганяв їх.

Зателефонував до поліції, дав орієнтування...

Читайте також: Туристы, будьте осторожны: новый вид мошенничества в аэропортах!

Будьте уважні та обережні. 

Слідкуйте що робиться навколо Вас.

 

Олександр ФОЩАН


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости