MENU

Серед символічних збігів в історії України є один мало не містичний – День народження Левка Лук'яненка

3346 0

Серед багатьох символічних збігів, які супроводжували проголошення Незалежності, є один мало не містичний. 24 серпня 1928 року народився Левко Лук'яненко. Поміж тих українських підпільників, хто ще 1960 року поставив собі за мету перетворення України на незалежну державу, він один з небагатьох, хто не лише дожив до цього знаменного дня, але і взяв безпосередню вагому участь у тому, щоб те вікопомне рішення парламенту, а тоді і Референдуму 1 грудня відбулися.

Читайте також: "Моя хата скраю" як головний ресурс України

Народний депутат Левко Лук'яненко є автором проекту Акту проголошення незалежності України.

Завдяки цьому документу Україна являє собою єдину країну поміж колишніх радянських республік, хто вийшов зі складу СРСР цілком виконавши вимоги, які містилися у Конституції Радянського Союзу. Таким чином сьогодні ми маємо всі правові підстави домагатися усіма засобами відновлення суверенітету України в її, визнаних світовим співтовариством кордонах. В його очах анексія росіянами Криму залишається усього лише злочинною дією, що чудово розуміють у Кремлі.

Читайте також: Святковий парад з нагоди Дня Незалежності України. ВІДЕО

У паспорті Левка Лук'яненка роком народження помилково вказаний 1927. Маю гіпотезу, що це не випадковий недогляд радянських паспортистів. У 1943 році його було рекрутовано до радянської армії. Вірогідно, що для цього у польовому військкоматі 15-річному юнакові додали один рік.

З Днем народження Левку Григоровичу!

Костянтин МАТВІЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини