MENU

Репер Баста відповів на лист Хливнюка

3108 0

Російський репер Василь Вакуленко (Баста), якому заборонили в'їзд в Україну через порушення законодавства під час відвідування окупованого Росією Криму, написав у Facebook відкриту відповідь на лист лідера групи "Бумбокс" Андрію Хливнюку.

Український музикант написав Басті листа: "Як вийшло, що ти, людина, яка розуміє ситуацію, вирішив їздити до мене в дім, у Крим, без дозволу?"

Російський репер зазначив, що дружить із багатьма українцями, його бабуся і дідусь народилися в Україні і сам він має українське прізвище.

"Імовірно, твій продюсер Андрій Сагамонов штовхнув тебе на хибний шлях займатися не творчістю і музикою, а лізти в політичні інтрижки і брудний піар. У творчості тиша, тебе забувають як публічну особу і як музиканта. І в голові твого продюсера, справжнього патріота України вірменського походження, виникає грандіозний план піару, відродження "Бумбоксу" з небуття завдяки моїм скромним творчим успіхам", – заявив Вакуленко.

Читайте также: Почему Баста не нужен Украине. Объективное и субъективное

Він додав, що лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук прославляє батьківщину своєю творчістю, а Хливнюк із Сагамоновим раніше говорили, що не мають стосунку до політики і "музика повинна залишатися музикою в чистому вигляді".

"Ви відмовилися від зйомки в кліпі "Солнца не видно" із сюжетом, який було запропоновано і згодом знято нами. Вам здалося, що такий сценарій може погано позначитися на концертному графіку гурту "Бумбокс" Росією, тому що Росія – єдине місце, де у вас є концерти і є можливість заробляти. Я пішов вам назустріч, не зрадив нашу з тобою дружбу, цінував її. Для мене нічого не змінилося... Мені дійсно все одно хто, що і де вирішує. Політика – це не наша дорога. Ми не повинні бути "рупорами пропаганди", – підкреслив Баста.

Він додав, що приїжджав в Україну не заради заробітків.

"Якщо бути цинічним, замість концертів в Україні в мене були концерти в інших містах і країнах... Мій графік розписано до середини 2019 року. Приїжджаючи виступати в Україну, я виступаю насамперед для людей... Я приїжджав і буду приїжджати в Україну і без концертів... Зберігаймо нашу дружбу, а не зраджувати її. Справжня дружба дорожча за славу, піар і гроші. Тисну руку. Як і раніше, щиро твій друг", – написав він.

Читайте також: Відому голлівудську співачку терміново доставили у лікарню

 

Хливнюк написав у Facebook, що зрозумів позицію Басти.

"Зрозумів, у тебе гастролі. По-твоєму, варто зберегти дружбу з тим, хто вирішив на тобі "попіаритися", граєш для людей і закони не писані, окупація й агресивна війна – це просто політика, вірменин не може бути патріотом України. Негласний бойкот групи за політичною ознакою і відмова від гастролей у країні, яка підступно вбиває твоїх співгромадян – падіння популярності", – підсумував він.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости