MENU

Блогер: Треба бути членом ПР, щоб не змогти закінчити український університет

2239 0

Для мене це завжди було загадкою, яким все ж таки треба бути ср*ним кретином, щоб не змогти закінчити український університет? Звичайно, бувають випадки, коли людині це не потрібно. Але якщо реально потрібно і реально бл*дь не може. Це ж якесь має бути фізичне ураження мозку, результат травми чи членства у Партії Регіонів. А, бл*дь, точно. Партія регіонів.

Читайте також: Благородный жест честности: мы нуждаемся в правильных моделях поведения

От цей Костюченко, котрого нещодавно викрили у пізд*жі, що в нього є освіта і якого радо привітали на купі стадіонів з тим ох*єнним для кар'єри чиновника фактоv. Й*баний тітушковод антимайдану в нас ох*єнно прижився з підробним дипломом, вирішує для своїх риго-медведчуківських та перефарбованих кєнтів потрібні речі на рівні корупційної машини федерації футболу, планує нам в'їб*ти вхід по паспортах на стадіон, щоб йому і таким як він більше не надсилали привітання відразу на велику аудиторію. А тепер особисто скуштував х*я.

От тільки тепер цікаво, що там наша дипломована прокуратура та інші дипломовані мусора, як швидко вони в'їб*ть свого другана-тітушковода за очевидне правопорушення, що там почнеться далі? Підробний диплом виявиться справжнім, бо підробляли його під час нападу епілепсії? Чи то водій Костюченка отримав той диплом і під гіпнозом просто змусив цього г*ндона повірити, що диплом справжній? Чи то взагалі всьо х*йня і той диплом йоб*ний — він сепараст і першим напав на патріота Костюченка? Яким гівном нас нагодують цього разу?

Читайте також: В Киеве открыли памятник трагически погибшему футболисту "Динамо"

Іван ОБЕРЕМКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини