Вибори в Німеччині: для України важливо, хто очолить МЗС
Про вибори до Бундестагу.
Напишу і я декілька слів, а то все тільки читаю інших.
1. Виборча система у Німеччині не проста, а змішана. Пройшло шість партій - блок Християнсько-демократичного союзу (ХДС) і Християнсько-соціального союзу (ХСС), Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН), Альтернатива для Німеччини (АдН), Вільна демократична партія (ВдН), партія Зелених та Ліва партія.
2. Навіть кількість депутатів не зрозуміла, вона постійно змінювалася, бо є так звані додаткові місця. Базова кількість 598, а працювало в останньому 630 депутатів. От так от.
Читайте також: Победа Путина на выборах в Германии
3. Вільні демократи повернулися, після провалу у 2013 році, коли в перше з 1949 року не були у Бундестазі.
4. Вперше пройшла партія "Альтернатива для Німеччини", яка була створена у 2013 році, але тоді не подолала 5 %, занявши третє місце з 12,6% , поки що. (остаточні підрахунки будуть пізніше)
5. У СДПН найгірший результат з 1949 року, поки що 20,5%. Партія вже заявила, що буде в опозиції.
6. Партія Меркель також показала некращий результат (33%), який навіть гірший ніж у 2009 році, тому перемогу називають "напівперемога".
Читайте також: Результати виборів в Німеччині: політичний курс щодо України залишиться незмінним
7. Кажуть, що коаліційні переговори будуть важкими, що ж побачимо наскільки важко Ангеля Меркель стане у четвертий раз канцлером.
P.S. Зміна складу коаліції змінить міністра закордонних справ, це вже не буде представник СДПН. А це для України важливо.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки