MENU

У  Києві висадили алею примирення біля еко-заправки на Ревуцького. ФОТО

1427 0

Біля майбутньої еко-заправки на перетині вулиць Ревуцького та Анни Ахматової у Києві місцеві мешканці висадили алею примирення – кілька десятків канадських кленів. Про це у себе на сторінці написав активіст Павло Тихий.

Тихий зазначив, що сьогодні мешканці району навели лад біля будівництва, яке перебуває на стадії завершення.

“Біля еко-АЗС на Ревуцького 8 сьогодні висадили алею примирення. Разом із сусідами висадили біля майбутньої еко-заправки канадські клени. Навели лад біля будівництва, яке зараз на стадії закінчення”, – написав активіст.

Також він зазначив, що заправка довгий час була болючою раною для усіх мешканців району через тітушок та протестувальників, які були проти заправки.

“Тітушки, політики та різноманітні псевдо-активісти знайшли спосіб підзаробити і розпочали акції протесту проти будівництва АЗС. Вони нападали на місцевих жінок, які осмілились сказати, що вони за заправку на Ревуцького. Десятки тітушок у масках перекривали Ревуцького і розбивали тут намети. Розказувати можна довго. Але, на щастя, ці концерти на замовлення депутатів рано чи пізно мають закінчитись”, – додав Тихий.

Він також зазначив, що люди вимагають закінчення будівництва АЗС.

“Висадили алею дерев, щоб заявити усім “заробітчанам”, депутатам та тітушкам: ваша історія добігла кінця. Місцеві хочуть, щоб під вікнами було тихо. Маємо надію, ця алея біля заправки стане символом перемоги та примирення. А усі, хто продовжить спекулювати на протестах проти заправки, своїми діями засвідчить, що їхні акції носять замовний характер”, – резюмував Тихий.

Як відомо, біля заправки на вулиці Ревуцького наприкінці серпня невідомі молодики у масках на кілька діб перекривали дорогу. Вони стверджували, що протестують проти будівництва. Жінкам, які збирали підписи за еко-заправку, ножем порізали намет та намагались силою змусити їх зупинити збір підписів.

Читайте також: Місцевий мешканець показав, хто насправді перекривав дорогу на Ревуцького. ВІДЕО

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости