MENU

Україні варто перевтілитись із єврооптиміста в економічного єврореаліста – Карасьов

3291 0

Україні варто перевтілитись із єврооптиміста в економічного єврореаліста, та захищати власний ринок. Таку думку висловив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, коментуючи посилення заходів боротьби з демпінгом в Євросоюзі, які були опубліковані в повідомленні на сайті Єврокомісії.

У повідомленні наголошується, що в Євросоюзі "вводять нову методологію розрахунку демпінгової маржі при імпорті з третіх країн, що створює додатковий інструментар торгівельного захисту, щоб краще справлятися з поточними реаліями в міжнародному торговельному середовищі, зокрема, з проблемою надлишкових потужностей".

Читайте також: Світоглядні цінності проти пива й попкорну – цивілізаційний вибір України

"ЄС демонструє неабияку інертність у всіх торгово-політичних питаннях, захищаючи власний ринок та максимально лобіюючи місцевих виробників, використовуючи законодавчі та технологічні інструменти протекціонізму", – вважає Карасьов.

"Україні варто переходити від політичного романтизму та мрій про ЄС до дуже прагматичних законодавчих кроків, спрясованих, зокрема, на підтримку власних виробників та промислових галузей. За аналогією як це дуже часто роблять єврочиновники", – додає експерт.

"Етап перерізання політичних стрічок пройдено, і варто сідати за складні торгівельні рішення, демонструючи український торгівельний патріотизм, а не ефімерну ліберальність, дуже часто здаючи національні інтереси та інтереси українських компаній. Головним пріоритетом зовнішньої політики має стати інтерес української економіки вцілому та пріоритетних галузей промисловості зокрема", – резюмує директор Інституту глобальних стратегій.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости