MENU

Замість поваги український підприємець чує собі в спину: "Коли вже він нажереться?!"

6508 0

Дуже складно викорчовувати совок з мізків наших співгромадян. Навіть молоде покоління вже інфіковано совковою ментальністю, а на більшість пенсіонерів можна лише махнути рукою.

Це я про відношення до підприємців – людей, які ненормовано працюють, створюють робочі місця, придумують та виробляють нові товари і створюють нові послуги. Ці люди ризикують своїм майном і добробутом, родинними стосунками і дружніми зв'язками, щоби...

Читайте також: За яких умов малому бізнесу в Україні – бути

Щоби що? Щоб заробити гроші? Щоб самореалізуватися? Щоби втілити свою мрію? Щоб мати змогу купити собі круту машину, а коханці шубу? У кожного бізнесмена є своя відповідь на це запитання. Залежить від багатьох чинників, зокрема, від віку та ступеню розвитку особистості.

Проте, в будь якому разі, незалежно від причини, яка штовхає підприємців на ризик, саме вони дають людям роботу і зарплатню, саме вони створюють додаткову вартість, саме вони розвивають економіку і саме вони наповнюють державний та місцеві бюджети! Не працівники, не чиновники, не фіскальна служба і не правоохоронці!! А підприємці!!!

А совок полягає в тому, що замість поваги, підприємці чують собі в спину: "І коли вже він нажереться?!"

Читайте також: 7 помилок, через які ми втрачаємо гроші 

PS Звісно, цей допис не стосується тих "бізнесменів", які роблять свій бізнес на чиновницьких посадах, відкатах і розпилах бюджету.

Тарас КОЗАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини