MENU

Хто з відомих українців підтримав Всеукраїнський марш за права тварин

2158 0

У неділю, 15 жовтня, у багатьох містах України вперше пройде Марш за права тварин.

Рівно о 12:00 у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Миколаєві, Рівному, Ужгороді, Запоріжжі, Кривому Розі, Івано-Франківську та Маріуполі місцеві жителі пройдуть центральними вулицями, щоб закликати до захисту прав тварин.

 

Учасники акції хочуть привернути увагу до проблем жорстокого поводження з тваринами, вимагають заборонити експлуатацію тварин в цирках і закликають українців відмовитися від натурального хутра.

Ініціатором заходу стала зоозахисна організація UAnimals. Акцію вже підтримали тисячі українців, які заявили про свій намір приєднатися до ходи, а також відомі люди: музиканти, спортсмени, актори, режисери, письменники.

Користувачі соцмереж влаштували флешмоб Вийди за мене!, щоб закликати більшу кількість українців приєднатися до маршу.

Alloise

Те, що люди можуть бути вище або краще за тварин - лише наша фантазія. Ми усі рівні під небом. Берегти і поважати життя, мати змогу розгледіти душу в кожному творінні природи - один із найвищих проявів нашої самореалізації на планеті.

Katya Chilly

Страшно уявити, скільки благання про допомогу до Бога у тварин: цілі популяції, види і сім'ї. Щоб розрядився масовий анабіоз людини, яка відчула свою силу, але сама беззахисна від жорстокості, страшно уявити, скільки мучеників на планеті з царства тварин тільки тому, що вони слабші. Я йду на марш за права тварин!

Читайте також: У Мінекології підтримали заборону тварин у цирку

Dakh Daughters

Якось до Києва приїхав відомий цирк Африка, де замість справжніх тварин використовувались арт- об'єкти: ляльки-муляжі тварин. Ми були вражені, що так можливо і видовище від того в жодному разі не є менш вражаючим. Всеукраїнський марш за права тварин дуже актуальний і важливий для суспільства зараз.

 

Олександра Мезінова

(засновник притулку для бездомних тварин Сіріус)

Я хочу зупинити в Украiнi знущання над будь-якими тварнами, я виступаю за виконання законiв, i хочу, щоб влада почула наш голос. 15 жовтня я йду на Всеукраїнський марш за права тварин!"

Vivienne Mort

Я за цирк без тварин! Коли людина перевдягається у клоуна і розважає людей або ходить по канату - це її особистий вибір. У тварин вибору немає. Вони знаходяться там примусово і їм там погано. Суспільство, в якому вбивають і мучать звірів, чим порушують важливі етичні основи - високорозвиненим не назвеш. Нам час відмовитися від таких сумнівних розваг.

Джамала

Дикі тварини повинні жити на волі, а не розважати людей. Леви в цирку, екзотичні звірі, яким важко мешкати в нашому середовищі, вони живуть у постійному стражданні. Ми повинні припинити знущання над тваринами! В 21-му сторіччі це неприпустимо!

Рудольф Краєвський

(ресторатор)

Обожнюю захищати слабких та допомагати беззахисним. Долучайтеся. В цьому є сенс. Приходьте на Всеукраїнський марш за права тварин!

Іра Лузіна (Panivalkova)

Людина заподіює біль тварині, тому що вона звикла заподіювати її людині. Вона жорстока до людини, тому що звикла домінувати над тваринами. Я думаю, що один із способів вийти з цього кола - поміняти свої взаємини з тваринами, прийняти їх як рівних собі, як вищі божественні творіння. А там дивись, і до людей ставлення зміниться. Марш - це демонстрація позиції собі й суспільству. Позиція на захист прав це завжди позиція конструктиву й творення. А значить, вона і переможе

Читайте також: Зворотний бік шоу з дельфінами. ФОТО

ONUKA

Доля тварин у наших руках. Ми здатні змінити їхнє життя на краще. Зупинити жорстокість. Встановити справедливість. Захистимо прекрасних, ні в чому не винних, найщиріших істот нашої планети!

НВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини