MENU

Покриття цифрової мережі Т2 понад 95% – Центр радіочастот завершив виміри у Волинській області

1653 0

Протягом трьох літніх місяців  Державним підприємством "Український центр радіочастот" (УДЦР) у Волинській області проводились виміри зони покриття цифрового телебачення. Ці вимірили УДЦР проводив на офіційне замовлення телеканалів 1+1 та Інтер, а також за дорученням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі С.І. Кубіва.

УДЦР ще на початку вересня направив результати вимірювань каналам-замовникам, але вони їх до цього часу не  оприлюднили.

Ми змогли отримати, не без проблем, результати вимірювань виключно завдяки тому, що відповідно до вимог Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" Центр радіочастот зобов’язаний  надати їх ТОВ "ЗЕОНБУД", як оператору цифрової мережі, повідомляє прес-служба ТОВ "ЗЕОНБУД".

Після аналізу отриманих результатів стало зрозуміло чому телеканали "1+1" та "Інтер" блокують оприлюднення результатів вимірів, адже виміри УДЦР чітко показали, що 95% населення Волинської області має можливість доступу до  цифрової мережі Т2. І це в той час, коли технічні служби цих телеканалів та цілий ряд "незалежних" експертів неодноразово публічно наголошували, що Волинська область є однією з найбільш проблемних в Україні з точки зору  покриття цифровим телебаченням.

Такий результат вимірювань вважається надзвичайно позитивним для цифрової мережі Т2, адже вимірювання проводились за умови наявності радіозавад від діючих передавачів аналогового телебачення, а фахівці УДЦР неодноразово робили заяви на робочих нарадах про те, що після відключення аналогового телебачення покриття цифрової мережі покращиться ще на 20%.

Читайте також: Оператор цифрової мережі Т2 наполягає на її перевазі в покритті над діючими аналоговими

Необхідно враховувати і той факт, що вимірювальне обладнання Центру радіочастот мало показники на 4-6 децибел гірші, ніж це передбачено Методикою "Визначення зони покриття мережі цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T2", що рівноцінно зниженню потужності передавачів у 4 рази. Тобто, фактичне покриття має ще значно кращі показники. 

Таким чином, проведені УДЦР виміри остаточно підтвердили те, що ТОВ "ЗЕОНБУД" декларує  з 2011 року – цифрова мережа Т2 є найбільшою мережею ефірного телебачення в  країні та її покриття складає понад 95% населення України.

 

 

Українські новини


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини