MENU

Парламент проголосував за медицинську реформу

3630 0

Сьогодні, 19 жовтня, Верховна Рада схвалила проект закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" (6327) в другому читанні й у цілому. При цьому до законопроекту було внесено чимало правок. Із-поміж них трьома основними змінами є вилучення: положення про запровадження міжнародних настанов шляхом визнання їх джерел, можливості фінансування первинної ланки через механізм субвенції та поняття про співоплату за медичні послуги

У хвилину голосування за медреформу залою Верховної Ради ще носилися власники та власниці приватних клінік і лобісти клінік державних – хапали за руки колег, аби ті не голосували. Сьогодні порожньою пробіркою накрилися їхні 26-річні зойки про безкоштовну медицину, яка фінансувалася двічі – й із бюджету, й із-під поли, з пацієнтового гаманця.

До мене й до Ірини Сисоєнко, яка блискуче представляла цей складний законопроект, ці власники і власниці не добігли, але містика – не спрацювала картка. І в Ірини, яка цей законопроект представляла і вистраждала. Мабуть, спопеляли поглядом).

Я за реформу, голосувала за повернення поправок, поправки і сам закон. Ми зробили все для його проходження. Ура, ми прийняли цей ключовий закон – 240 за. Плюс ми із Сисоєнко, тож 242 за!

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Геноцид розпочався: українців знищать по закону

Читайте також: Медреформа: чи можна врятувати зуб, якщо пішов гнійний процес?

Сьогодні – чорний день в історії українського народу. Верховна Рада, прийнявши так звану “медреформу” від МОЗ, узаконила та дала старт фізичному знищенню мільйонів соціально незахищених людей. Більша частина українців буде позбавлена доступу до високоспеціалізованої повноцінної медичної допомоги відразу після того, як почне діяти цей закон.

Після тривалої кампанії, яка включала в себе чорний піар, залякування, підкилимні домовленості та відверту брехню – лобістам все ж таки вдалося проштовхнути ганебний закон, який позбавляє мільйони соціально незахищених людей можливості лікуватися, можливості вижити.

Їхня мета, яка прописана в законі – забрати 100 мільярдів гривень у громад і сконцентрувати їх у себе. І саме заради цих грошей влада прирекла мільйони людей на смерть. Вона вважає всіх, в кого немає грошей – зайвими в цьому житті.

Наслідком цього рішення стане закриття лікарень, скорочення лікарів, ліквідація швидкої допомоги, зникнення сільської медицини та жахливі ціни на лікування важких хвороб, які вимірюються сотнями тисяч гривень.

Але ми з однодумцями не будемо спокійно спостерігати, як знищується наш народ.

Ми будемо намагатися відстояти кожну людину, якій відмовлять у лікуванні, кожну лікарню, яку спробують закрити, будемо захищати лікарів, яких планують масово скорочувати.

Сьогодні обов’язок кожної порядної людини стати поряд з нами та захищати кожен міліметр прав та інтересів українського народу. І тоді ми обов’язково переможемо!

Читайте также: Час дати старт медичній реформі

Ольга БОГОМОЛЕЦЬ

"Извините, а депутатов и саму министра здравоохранения с челядью и примкнувшими - лишат права лечится за границей после голосования за медреформу?

Не вижу причин, почему бы им не умереть гордой и мучительной реформаторской смертью вместе с #мойнарод". 

Александр ДУБИНСКИЙ

Віддав у парламенті голос за нові правила фінансування охорони здоров'я. Гроші платників податків мають іти за пацієнтом.

Вітання авторам закону на чолі з Уляною Супрун!

Треба усвідомлювати, що ризики розкрадання грошей на охорону здоров'я при цьому залишаються. Як і грошей на оборону, освіту, науку – будь-яких грошей платників податків. Тому наше завдання очистити державу від тих, хто за її рахунок збагачується, з кожним днем стає важливішим.

Єгор СОБОЛЄВ

"Завдяки голосам БПП, НФ, самонемічних та скотиняк Ляшка в Україні всупереч Конституції влада запровадила платну медицину! – висдлвив свою думку експерт із соціальних питань Андрій Павловський. – Зверніть увагу, що Мустафа та його друзі підголосовують за всі антисоціальні геноцидні пенсійні й медичні "реформи"... Щось деякі "нові обличчя" нагадують старих попів Гапонів".

 

"Поздравляю всех с принятием "медреформы"! Теперь украинцы будут дохнуть быстро, но в мучениях. Так как помощи они не получат.  Таким образом население страны скоро сильно помолодеет и поздоровеет, а затем... резко сократиться еще раз, когда молодые и здоровые отсюда просто уедут. Навсегда.

Впрочем, ликвидация населения - это и есть конечная цель всех отечественных реформ, если кто еще питает иллюзии..
P.S. Именно дохнуть, а не умирать. Смерть - естественное окончание любой жизни. 
Смерть же из-за того, что тебе не оказали помощи, потому как у тебя нет денег ее оплатить или нет лекарств, потому что их не закупили вовремя (деньги сами по себе никого не лечат) - не естественна!!!"

Юрий ГАВРИЛЕЧКО

 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини