"Реприватизація" "Укртелекому" починає нагадувати багаторазове пограбування держави в інтересах окремих осіб
Колись звичайний дисковий (потім – кнопочний) телефон у квартирі був ознакою успіху в житті. Люди стояли в довжелезних чергах, відмічалися в "Укртелекомі", шукали знайомих в цій поважній організації, аби якось пришвидшити встановлення дорогоцінного апарату.
Для мене ж дротовий зв'язок закінчився дуже давно. Ініціатором, як не дивно, став сам "Укртелеком". Вони просто "відрізали" мій номер, мотивуючи це несплаченою заборгованістю. Квитанцію, на яку я й в очі не бачив. Коли почав з'ясовувати ситуацію з працівниками "Укртелекому", з'ясувалось, що заборгував монополісту... 19 (дев'ятнадцять) гривень.
І за це ви у мене відібрали номер? – чемно запитав я у офісних працівників. Вони мені щось пояснювали, що, мовляв, це все відбувається в автоматичному режимі, нічого особистого. І порадили почати процедуру встановлення телефону знову: написати заяву, заплатити гроші за встановлення і... чекати своєї черги. Я красно подякував, сплатив 19 гривень, міцніше стиснув у кишені мобільний телефон і вийшов із приміщення "Укртелекому". Назавжди.
Читайте також: "Укртелеком" Ахметову продали по схеме "в одни, чисто конкретные руки"
Монополіст просто припинив існувати для мене. Але тоді ще стояла черга бажаючих купити цю компанію. Зокрема, такі поважні компанії, як "Дойче телеком" та інші гіганти.
Натомість, у часи пріснопам"ятного Віктора Януковича, заволодів "Укртелекомом" Рінат Ахметов. Нічого дивного, так часто трапляється в нашій країні. Тепер "Укртелеком" Рінату Ахметову, схоже, не потрібен. Він його хоче повернути (втюхати?) назад державі.
Можливо, його надихнув приклад Ігоря Коломойського, який продав нам з вами банк, у якому спостерігалась багатомільярдна діра. А чим Ахметов гірший за Коломойського? Покористувався, й повернув назад.
Небезвозмєздно, зрозуміло. Це ніби придбати автомобіль, покористуватись ним, поки він їздить, а потім, коли машину час здавати на металобрухт, продати його державі. Під схвальні вигуки про деолігархізацію країни.
Читайте також: Покупка Ахметовым «Укртелекома» - это очевидная и примитивная схема по разводу госбюджета на деньги
Непоганий бізнес, треба сказати. Що там залишилось від того "Укртелекому", які активи числяться за компанією – це, звісно, має з'ясувати аудиторська експертиза. Бажано – міжнародна. (Коли йдеться про повернення "Укртелекому", думаю, найперше, йдеться про ту його частину, яка займається фіксованим зв'язком, прибутки від якого постійно зменшуються). Але я точно знаю, що не хочу платити Рінату Ахметову за поюзаний ним "Укртелеком". Як відмовився свого часу стояти в черзі за дротовим телефоном.
Я розумію, що мою думку ніхто питати не буде. Ймовірно, як і у випадку з "Приватбанком", гроші просто візьмуть з держбюджету. Бо держава Україна точно не кине у складній ситуації свого найбагатшого олігарха. Але ця "реприватизація" вже починає нагадувати багаторазове пограбування держави в інтересах окремих осіб.
То що, співвітчизники, тепер скинемось Рінату Ахметову? Треба ж людині поповнювати звідкись свої мільярди...
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки