MENU

Нема сенсу в виборах. Хай 450 найбагатіших людей в Україні стануть депутатами, – Савченко

1629 0

Україна абсолютний чемпіон Європи по кількості бідняків - приблизно 70% населення, а також по кількості олігархів - їх в Україні більше, ніж у всіх посткомуністичних країнах Європи! Також українські депутати найбагатіші в Європі! Отже, якщо українці обирають до Верховної Ради найкращих, а найкращі дуже заможні… то нема сенсу і в виборах. Хай 450 найбагатіших людей в Україні і стануть депутатами. А найбільші олігархи, відповідно - президентом, прем'єром, головою НБУ, тощо. Ніби логічно, дешево і раціонально. Звичайно це стьоб, але…

Виникає питання, а яке це відношення має до національної ідеї. Пряме! В книжці "Антиукраїнець" я довів, що збагачення українців і має стати національною ідеєю українського народу. До речі, перші, хто це зрозумів - були саме українські олігархи і депутати!

Читайте також: Не закончится война в стране, где президент зарабатывает на поставках техники для армии – политолог

І нарешті мій досить несподіваний і, може, найважливіший висновок. Він стосується відповіді на питання: навіщо знову Україна відродилася як держава, навіщо вона знову прийшла в цей жорсткий і цинічний світ успішних країн? В книжці "Антиукраїнець" я довів - сенс існування України у світі або її національна ідея - це зробити українців заможними.

 

Українці мають це зрозуміти і захворіти на цю ідею. Вони мають брати приклад з міліардерів і депутатів. Але зараз все навпаки! Вони хворі на бідність і вже стали найбіднішими в Європі. Невже зараз бідність є національною ідеєю українців? Невже Україна відродилась, щоб зробити своїх громадян бідними, ба більше, найбіднішими в світі! Чому все не так?

Справа в тому, що на національну ідею заслуговують лише ті нації, які відчувають ознаки здорового гонору та лідерства, — хай не світового чи європейського, а лише регіонального. Після першого Майдану я обґрунтував умови, за яких Україна може стати регіональним лідером. На жаль, після Революції гідності вони погіршились. Але перемога українців над СРСР, Майдани, відсіч агресії Росії на Донбасі, безсумнівно, є проявом ознак українського регіонального лідерства. Це вже нація, яка встала з колін. Не можна, стоячи на колінах, ставити глобальні та сакральні для нації завдання.

Українці, багатійте! Бо ви того варті! Так, саме збагачення українців і має стати національною ідеєю українського народу. Всі гасла на кшталт: "бідність не порок", "краще бути бідному, але чесному" і таке інше, — є хибними і шкідливими для українців, їх вигадують та культивують ті, хто заробляє на бідних. Як дуже влучно сказав Оскар Уальд: "В нашому суспільстві лише один клас думає про гроші більше, ніж бага- ті, — це бідняки, ні про що інше вони думати не можуть".

Читайте також: Нынешняя Украина – это страна, где "бедный беднеет, а богатый богатеет"

Зараз в Україні понад 70 % українців є бідними! Припускаю, що через деякий час, коли питома вага бідних в Україні зменшиться до прийнятного у Європі числа, а середній клас буде найбільшим, — нація знайде для себе нову ідею існування. Але зараз лише нові лідери, які поведуть всіх українців до заможного життя, заслуговують на вашу підтримку. Причому прямо тут і прямо зараз. Все решта — від лукавого…

Українці, багатійте! Бо ви того варті! І хай Бог благословить Україну!

Александр САВЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини