Як Аваков використав заяложений прийом політичної самореклами
Учорашній день сотої річниці більшовицького заколоту ознаменовано одразу двома подіями "імені міністра внутрішніх справ Арсена Авакова". Перша – провал Постанови про його відставку у парламенті з переможним результатом – лише 39 голосів "за". Друга – презентація його публіцистичної книжки під назвою "Ленін з нами?". Співавторами міністра виступили Володимир Вятрович, Євген Захаров, Ігор Жданов, Микола Княжицький і Віталій Портніков.
Тема декомунізації, зрозуміло, заяложена і неактуальна, однак її обрання для того щоб подати нове обличчя Арсена Авакова – політичного філософа, мислителя і публіциста ймовірно видалося оптимальним.
Читайте також: Парламент внезапно взялся за отставку Авакова и провалил ее
Використання книжки як засобу політичної самореклами автора прийом не менш заяложений, ніж боротьба з привидами минулого.
Леонід Кучма –"Україна не Росія", Борис Ложкін – "Чому Україна потрібна Європі...".
Ці фоліанти не перетворили їхніх авторів на "володарів дум". Не обдурили інтелігентного читача.
Коли вже нічого кращого, ніж книжка, для старту власної політичної кампанії пана Авакова не вигадалося, то писати слід було про майбутнє – нові інноваційні тренди, місце України у сучасному світі, хочаб про природу і витоки української корупції та структуру злочинності.
Однак обрано "тефлонову" тему декомунізації. Її теж можна гальванізувати, визначивши нерозривність процесів декомунізації та дерусифікації. Проте такий підхід звузить базу підримки носія ідеї на Слобожанщині.
Читайте также: Все действия Авакова – это обычный пиар и политтехнологии, – Корнейчук
Книжку видано українською, англійською і "слобожанською російською".
Чи був на презентації Арсеній Яценюк?
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки