MENU

Загарбники й далі перешкоджають використанню БПЛА в роботі СММ ОБСЄ

1936 0

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації засуджує бездіяльність російської сторони СЦКК щодо надання гарантій безпеки та забезпечення роботи СММ ОБСЄ

Так, 9 листопада близько 11:50 спостерігачі Місії, перебуваючи в населеному пункті Петрівському (територія непідконтрольна урядові України), з метою верифікації ділянки розведення намагалися здійснити запуск свого БПЛА. Однак озброєний бойових незаконних збройних формувань ОРДО заборонив представникам Місії проводити заходи до отримання особливого розпорядження та пригрозив застосувати зброю. Представники Місії вирішили не здійснювати запуск БПЛА й залишили район спостереження.

Читайте також: Загарбники порушують домовленості щодо відведення важкого озброєння

10 листопада біля 11:20 в районі населеного пункту Богданівки (територія підконтрольна урядові України) патруль СММ ОБСЄ під час запуску БПЛА зафіксував постріли зі стрілецької зброї російських окупантів і колаборантів ОРДО зі сторони населеного пункту Петрівського. За оцінкою патруля, вогонь вівся в напрямку БПЛА. Спостерігачі Місії змушені були припинити виконання завдання й покинули район спостереження.

За даними української сторони СЦКК, провокаційні дії та створення перешкод загарбників під час моніторингу СММ ОБСЄ в районі селища Петрівського можуть свідчити про можливе перебування в указаному районі розведення забороненого озброєння та військової техніки російсько-окупаційних угруповань.

Читайте також: Геращенко: ОБСЄ послуговується на Донбасі тактикою "заплющених очей"

Українська сторона СЦКК розцінює та кваліфікує провокаційні дії російських окупантів і колаборантів ОРДО як грубе порушення Мінських домовленостей. Підкреслює, що такими збройними нападами та погрозами загарбники намагаються залякати представників СММ ОБСЄ та примусити згорнути свою роботу.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости