MENU

Експерт: Питання звинувачень на адресу Довгого закрите на 100%

537 0

Закриття кримінального провадження щодо народного депутата від партії "Воля народу" Олеся Довгого експерти пояснюють наявністю "серйозних проблем" у роботі Генеральної прокуратури, йдеться в дописі novosti_o.

"Закриття провадження щодо депутата Довгого вчергове засвідчило наявність серйозних проблем в роботі Генеральної прокуратури", – вважає політичний експерт Олексій Кошель. За його словами, безперспективність цієї справи і слабкість доказової бази з боку Генпрокуратури були очевидні із самого початку.

"Звинувачення на адресу О. Довгого були найбільш слабкими і суперечливими з поміж п’яти подань, які вніс генпрокурор до парламенту влітку цього року. Фактично, пропонувалося створити прецедент, коли б посадова особа органу місцевого самоврядування відповідала за рішення колегіального органу, яким є Київрада. Саме тому звинувачення з боку Генпрокуратури не витримували критики", – наголосив Кошель.

Провадження проти Довгого було закрито Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. "НАБУ і САП – дві структури, які мають хорошу репутацію і високу довіру в суспільстві та західних партнерів, і варто зазначити не тільки професійну. Це означає, що пройшовши через "горнило" цих антикорупційних структур, питання звинувачень на адресу О. Довгого закрите на 100%", – наголосив експерт.

"Тому, можна стверджувати, що "відсутність доказів" і справді означає відсутність реальних юридичних доказів доказів на даний момент. Якби справу справу Довгого закрив "печерський" суд, були би підозри, що справа куплена, чи якось домовилися”, – говорить Кошель.

Novosti_o нагадує, що САП була готова закрити це провадження ще кілька місяців тому й передала справу в ГПУ. Однак це не було сприйняте генпрокурором Юрієм Луценком, який вніс корективи у виробництво і відправив його назад у САП.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости