MENU

Десантники перетворили частину бойового снаряда на витвір мистецтва. ФОТО

3656 0

Воїни десантно-штурмової роти зі Львова перетворили частину смертоносного ворожого боєприпасу на цікавий і досить незвичний експонат. У підрозділі його зберігають іще з "гарячого" 2014 року, розповідає прес-центр штабу АТО

Це – хвостова частина зі блоком стабілізатора 300-т міліметрового реактивного снаряда від РСЗВ "Смерч", на якому відображена історія найважчих бойових дій підрозділу на Донбасі. А це – запеклі бої в районі населених пунктів Побєди, Щастя, Горлівки, Луганської ТЕС і засідка неподалік Металіста. Також окремо зображені імена та прізвища загиблих десантників цієї роти.

Читайте також: "Відпустіть мене до хати...", – віршований рапорт загиблого українського солдата

Ідея належить командирові десантно-штурмової роти, старшому лейтенантові на ім’я Дмитро. А до її втілення в життя долучився весь особовий склад підрозділу, детально обговорюючи, які саме події необхідно відобразити на експонаті.

"Художником" став солдат Михайло, який більше місяця у вільний від бойових завдань і службових обов’язків час відображував на металі героїчні й водночас трагічні епізоди неоголошеної війни з російсько-окупаційними військами.

Читайте також: Нестрашні ветерани російсько-української війни

– Малюванням я почав захоплюватися ще з дитинства, проте навіть не закінчував художньої школи. Найважчим для мене було відобразити імена та прізвища бойових товаришів, які віддали життя за територіальну цілісність та незалежність України.

Десантники розповідають, що в подальшому планують передати цей експонат до одного із історичних музеїв. Адже це частина не лише бойового літопису Львівської десантно-штурмової бригади, а й усієї України.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости