MENU

Бігання за співаками й клоунами, що виступають у РФ – це рівень безпекового менеджменту України

3167 0

Пропозиція Путіна Україні забрати з Криму "свій металобрухт" лежить у контексті спроб РФ пом"якшити/зняти санкції ЄС. Повернення "військової техніки" + обмін заручниками/в"язнями + цілком можливий наказ "Д/ЛНР" припинити обстріл = зняття санкцій. Про що ФРН і К. вже самі просять.

Бігання за співаками й клоунами, що виступають у РФ - це рівень безпекового менеджменту України. Заяви цілого віце-прем"єра Кириленка про те, щоб "сердючкам" щось чи то на лобі чи де писати або чіпляти, є замахом на перевищення службових повноважень, бо держчиновник мусив би знати, що в юр. площині ми не маємо ні збройного агресора, ані закону, що регламентував би ставлення держави до заробітчан на території уявного агресора. Крім того, Кириленко мав би почати з боса, який успішно торгує і на окупованій, і на анексованій, і на, власне, російській територіях. Чим вільні циркачі й співаки гірші від чиновника в ранзі "Президента воюючої держави"?

Читайте також: Що робити з артистами, які гастролюють в Росії

Для виведення подібних речей у правову площину слід прийняти закон "Про збройного агресора", який уніфіковано, у разі фактів збройної агресії, зобов"язав би чиновників і громадян у визначений спосіб обмежувати діяльність всього, що пов"язане з (будь-якою) державою-агресором: розрив дипломатичних відносин, закриття кордону, інтернування громадян агресора, припинення економічних та ін. відносин, заборона валюти та символів держави-агресора, церкви, що має до неї відношення, жорстке витіснення мови й культури держави-агресора з освіти та інших сфер політичного й громадського життя та багато чого іншого, що зробила б кожна нація, крім українців.

США, РФ, КНР і КНДР мають механізми національної оборони, тож і озброюються так, аби забезпечити свій суверенітет і національні інтереси в області міжнародних відносин. Україна після набуття Незалежності не готувалася до війни, хоча її вже тисячу років гризуть і терзають сусіди. Цей феномен з того ж поля, що й психологія електорату: українці, вчергове надгризені одним із сусідів і під загрозою ліквідації, взагалі, проголосували за "президента миру", чим визначили і поразку і капітуляцію. Далі - буде.

Читайте також: Як чинити з українськими гастролерами в Росії – Кириленко запропонував підхід

Допоки не буде ретельного розслідування й судових рішень по кожному випадку передачі в Криму іноземній (чи то невстановленій?) державі зброї, техніки, матеріальних цінностей і території (від чатового/нач. варти - до міністра оборони) доти не буде ні оборони ні безпеки.

Василь ЛАПТІЙЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини