MENU

Як чинити з українськими гастролерами в Росії – Кириленко запропонував підхід

2351 0

Регулярні гастролі деяких "наших" виконавців у Росії завжди викликали резонанс. Здебільшого негативний. Люди весь час вимагали якихось дій від влади – чи то звання позбавити (хто його має), чи то навіть громадянства. Або просто заборонити їм виїзд до РФ.

Але ж проблема понад усе етична. Сотні українських артистів добровільно відмовилися від роботи чи виступів у Росії. З етичних, а дехто – з політичних міркувань. Звісно, втративши при цьому фінансово. Інші артисти навпаки радо використовують поле, яке навіть стало вільнішим та не безкоштовно звеселяють російську публіку, не зважаючи на російську ж агресію на Донбасі та анексію Криму. І таким є їхній етичний вибір. З яким мені, як громадянину, звісно, не по дорозі.

Читайте також: Відтепер російські артисти зможуть виступати в Україні лише після дозволу СБУ

Оцінити обидві етичні позиції може лише суспільство. Через Верховну Раду, тобто через закон. Для такого закону я пропоную простий і зрозумілий підхід.

1) Їдеш розважати публіку країни-агресора – повідомляєш СБУ.

2) Після цього тебе заносять до спеціально створеного Державного реєстру виконавців, що здійснюють концертно-гастрольну діяльність на території країни-агресора, який може вести, приміром, Нацрада з питань ТБ та радіомовлення.

3) Під час виступу чи відеокліпу артиста, якого занесено до реєстру, на українських телеканалах постійно висвічується інформаційний напис: "Цей виконавець гастролює на території країни-агресора". Відповідне повідомлення лунає також і на радіо перед саундтреком такого артиста.

Читайте також: Як "Кримнаш" російським артистам рогом вилазить

4) В Україні зі своїх концертів виконавці, що включені до реєстру, сплачують спеціальний збір, надходження від якого повністю скеровуються на потреби Збройних сил України.

Безумовно, до законопроекту ще будуть різні пропозиції та уточнення. Однак позиція прямої або прихованої неповаги до своєї країни повинна нарешті дістати оцінку. Від цієї ж країни.

В'ячеслав КИРИЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини