MENU

Сто років тому перші кіборги стали на захист України

3291 0

Після наведеного заголовку можна було б і не писати самого тексту, бо очевидність ментально-історичного зв'язку між трагедією бою під Крутами і звитягою захисту Аеропорту є цілком очевидною по обидві лінії фронту.

Той самий ворог, якого спонукає до знавіснілої агресії споконвічна ненависть і заздрість до свободи і гідності України. Ті самі захисники, які на рівні інстинкту, генетично усвідомлюють небезпеку для самого існування нашої Вітчизни і мало не голіруч відчайдушно стають на її захист.

Читайте також: "Кіборги" – початок нового епосу

І сто років тому, і сьогодні фронт проходить історичним цивілізаційним розломом. Його не спромоглися "затрамбувати" ні Російська, ні Радянська імперії.

Крути та Аеропорт цілковито руйнують міфи про "братерські народи". Так само, як Голодомор, депортації, колективізації...

Читайте також: Про 300 вояків, що віддали життя за державу і гідність нації, а не за владу!

Слід завжди пам'ятати, що одвічний ворог бачить своєю історичною місією знищення України. Ця загроза зберігатиметься, доки "неситим оком за край світу заглядає", одержимий ідеєю "збирання земель" самодержавний шовінізм.

З'єднані сторічним мостом Крути і Аеропорт свідчать, що час повільно і невпинно працює на Україну. Дав би нам Бог не змарнувати його прихильності до нас.

Костянтин МАТВІЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини