Науковці зробили несподівану заяву про самотність
Відсутність спілкування, соціальної взаємодії – проблема, яка торкнулася не лише людей похилого віку, але багатьох молодих людей.
Науковці провели дослідження та порівняли вимушену самотність з однією з найбільш шкідливих звичок людей, пише Радіо Максимум.
Читайте також: Мысль материальна: как это проверить?
Згідно з одним з досліджень, тільки в Великобританії від самотності страждає близько 9 мільйонів осіб. Це негативно відбивається на їх здоров'ї.
Відрізані від зовнішнього світу люди більш схильні до депресії та самогубства. Відсутність розумової стимуляції призводить до появи у самотніх людей недоумства. У них воно розвивається на 64% частіше, ніж у тих, хто має соціальні зв'язки.
Було також встановлено, що ймовірність смертності серед самотніх людей збільшується на 26%, як і ризик появи високого тиску й ожиріння.
Разючий факт: відсутність соціальних зв'язків так само згубно впливає на здоров'я, як і 15 сигарет в день.
Це так само шкідливо, як відсутність фізичних вправ і вдвічі гірше, ніж наявність зайвої ваги. Соціально ізольовані люди частіше відвідують лікарів, іноді тільки для того, щоб поговорити хоч з ким-небудь.
"Вирішити проблему самотності можна лише спільними зусиллями уряду, роботодавців, підприємств, громадських організацій, сімей, спільнот і окремих осіб. Всі вони повинні брати в цьому участь. Тільки їх спільна праця може змінити ситуацію", – йдеться в доповіді британських вчених.
Читайте також: Что делать, когда эмоции зашкаливают
По суті, наявність близьких друзів і сім'ї може поліпшити здоров'я краще, ніж фізичні вправи, схуднення, відмова від куріння й алкоголю.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки