MENU

Дві копійки про суди та НКРЕКП

1797 0

2 копійки про суди.

У березні минулого року НКРЕКП на засіданні комісії проголосувала за непідвищення ціни е/е. Але в опублікованій постанові було підвищення на 1,8% (1,3 млрд грн). Суть не стільки у підвищенні, як у тому, що голосувати за одне, а публікувати інше, то не найкращий результат реформи і незалежності регулятора.

Читайте також: Де буде найвищий тариф на електроенергію в Україні та один із найвищих у Європі. ІНФОГРАФІКА

Тому був судовий позов про скасування такого підвищення (оптовоі ринкової ціни) у Київський окружний адмін суд. Суддя - Євгеній Аблов.

Пан Аблов зразу призначив суддівську колегію (троє суддів) "у зв'язку із складністю справи". Хоча раніше аналогічні спори у тому ж адмінсуді судді розглядали одноосібно.

Потім не прийшов на засідання представник НКРЕКП. Засідання перенесли.

Потім, кажуть, одна із трійки суддів захворіла - засідання перенесли.

Потім пан суддя Аблов згадав, що справа може стосуватися багатьох суб'єктів і тому треба про неї зробити публікацію в Урядовому Кур'єрі. Засідання перенесли.

Дуже цікаво, що буде на четвертому засіданні.

До речі, потім в НКРЕКП був ще один аналогічний випадок, коли голосували за одне, а опубліковане інше. Той же Адмін суд на протязі тижня призупинив таке рішення.

Читайте також: Кілька важливих тарифних тез

Але мусимо іти правовим судовим шляхом. Бо інакше можемо скотитися до найжорстокішого, що тільки може бути – прокляття, яке не має строку давності.

Andriy GERUS


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини