MENU

Юрист: Влада продовжує ганьбити Україну у світі своєю корупцією

5053 0

Влада продовжує ганьбити Україну у світі своєю корупцією.

Вийшла чергова розгромна стаття про корупцію Порошенка та Ко. Цього разу у The New York Times. "Пропускаючи таку кількість грошей через руки українських чиновників та бізнесменів, що часто одне і те саме, влада стримує боротьбу з корупцією та зловживаннями службовим становищем, які вважаються найнебезпечнішим ворогом України.

Читайте також: Страх власного народу більший, аніж "Кремля" – політолог про владу

Символом корупції в Україні є три вілли на південному узбережжі Іспанії, що належать президенту Порошенку, заступнику секретаря РНБО Гладковському та першому заступнику парламентської фракції БПП Кононенку. Жоден з них не вказав іспанську нерухомість в обов'язкових деклараціях про активи».

Далі ще сумніше. ЄС закриває проект модернізації прикордонних контрольно-пропускних пунктів 4 європейських держав з Україною. Про це повідомляє Reuters. Планувалося, що модернізація допоможе скоротити час перетину кордону та вдосконалить митні процедури. За інформацією агентства, проект закрили після низки затримок, помилок та перевитрат за участю українських чиновників та підрядників.

Яка реакція Порошенка на ці систематичні закиди? Дно. Порошенко заявляє, що поради міжнародних партнерів щодо антикорупційного суду в Україні не обов’язково мають бути враховані, тобто що створення корупційного суду є його актуальним пріоритетом. Тим часом, юрист з команди Порошенка отримав фактичний контроль над перспективним газовим родовищем на Полтавщині за значно нижчу від ринкової ціну.

Та навіть в контрольованих «гарантом» судах не вдається проштовхнути очевидні злочинні накази. НАЗК програло суд директору НАБУ у адміністративній справі.

Читайте також: "Причина відсутності інтересу до виступу нашого президента – це гнітюча непрактичність", – дипломат

Суд зобов’язав розслідувати звільнення Соломатіної, викривачки корупції в НАЗК. Також підтримую ініціативу НАЗК про те, щоб анульовувати реєстрацію політичної партії за неподання фінансових звітів.

Oleksii ROHOVYK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости