Нову реформу ЖКГ проведуть не в будинках, а у Facebook
Прогрес не стоїть на місці навіть в сфері ЖКГ. На офіційній сторінці у Facebook кілька днів тому розробники запустили чат-бота, який має допомагати у вирішенні питань.
Генеральний директор комунального концерну "Центр комунального сервісу" Каріна Саркісова заявила, що: "У ритмі постійного навантаження та зайнятості кияни хочуть максимального комфорту у вирішенні питань із комунальної сфери. Ми прагнемо зробити "Центр комунального сервісу" універсальним та корисним для споживачів". І якими б ми не були скептиками щодо сфери ЖКГ, це схоже на реальне майбутнє.
Читайте також: В 2018 году общественные уборные обойдутся Киеву в 73 млн гривен — общественный деятель
Офіційна сторінка ЦКС зручна і має відповідний пост про новий сервіс. Під ним поки що 2 коментаря, в одному користувачка питає про перелік питань для чат-бота, на що отримує загадкову відповідь адміна сторінки: "Зайдіть і перевірте". Повідомлення від іншого користувача з питанням "І як це працює?" поки що без відповіді. Нарешті, хоч тут старий добрий ЖЕК.
Я вирішила перевірити роботу чат-бота. Якщо натиснути "Надіслати повідомлення", одразу отримуєш вітання і пропозицію обрати "тематику розмови": залишити питання, знайти районний чи локальний центр або сплатити за послуги.
При натисканні на кнопку "залишити питання", відкривається форма, де потрібно вказати свої дані та сформулювати запитання. Натиснувши на центри, одержуєш повідомлення в лічку з адресами та графіками роботи центрів. По третій кнопці все прозоро — видає перелік способів оплати.
У центрі комунального сервісу наголошують, що чат-бот — це лише початок. Далі розробники планують освоювати смартфони, щоб всі питання можна було вирішувати через мобільні. Потім, можливо, Ілон Маск долучиться до інноваційного прориву комунальників, але про це поки ще не заявляють.
Читайте також: Стандарты жизни в Украине ― как в беднейших африканских странах
А як вам ідея в наших ЖЕКах замінити працівників ботами? Ви тільки уявіть: жодних обідніх перерв по 3 години, жодних довідок, черг і сварок. А сантехніків та електриків можна замінити на роботів. Роботи мало того, що завжди будуть тверезі і на місці, так ще й не проситимуть магарич.
Та це поки що далеке майбутнє. Зате уже сьогодні можна поспілкуватися з чат-ботом.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки