MENU

Влада активно вдається до власної політичної реклами під прикриттям соціальної – Томенко

2464 0

Порошенко, Гройсман і Луценко як "загальнолюдські цінності" України?! 

Останнім часом влада активно вдається до власної політичної реклами під прикриттям соціальної. Це означає, що реклама президента Порошенка, прем'єр-міністра Гройсмана і генпрокурора Луценка розміщується безоплатно на правах соціальної, що прямо суперечить чинному законодавству.

Читайте також: У нас перше правило рекламіста: чим більше голого тіла та вульгарності, тим краще – політик

Нагадую, що стаття 1 Закон України "Про рекламу" визначає соціальну рекламу як інформацію, що "спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей".

Стаття 12 передбачає, що "соціальна реклама не повинна містить посилань на конкретний товар та/або його виробника, на рекламодавця ( за винятком випадків, коли рекламодавцем є громадська організація)".

Отож, реклама діяльності Порошенка, Гройсмана, Луценка... є рекламою політичною і комерційною, тобто такою, що має на меті політичні (виборчі) цілі та повинна розміщуватися виключно за кошти.

Натомість, телеканали, очевидно, отримали листи-прохання від відповідних структур влади та з Нацради з питань телебачення і радіомовлення і відповідно розмістили цю політичну рекламу безоплатно як соціальну!

Читайте також: Жизнь в мире информационной тухлятины и фейковых новостей

П.С. В кінці варто було б написати традиційно – про звернення до відповідних структур щодо відповідальності за порушення Закону.

Проте, в країні, де "ВЛАДА ПОЗА ЗАКОНОМ" це немає жодного сенсу.

 

 

 

 

 

Микола ТОМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини