MENU

Основні ризики подальшої долі закону про Антикорупційний суд

1741 0

Після ейфорії щодо ухвалення за основу закону про Антикорупційний суд – варто памятати про основні ризики його подальшої долі: час і формулювання.

Читайте також: "Очевидно, для нашої "еліти" суверенітет — це суверенне право красти", — політолог

Щодо часу: при максимальному прискоренні – 2 тижні на подачу поправок, тиждень на обробку таблиці (прогнозую 2 тисячі поправок), місяць на розгляд поправок в комітеті.

Ухвалення в цілому закону в травні. Три місяці на формування комісії, прийняття положень про її роботу та іншої нормативки.

Ще три місяці на конкурсний відбір суддів. Призначення суддів у грудні. Логістика, переїзд, ремонт, набір персоналу, прийом перших справ якраз співпадає зі стартом президентської виборчої кампанії. Прогноз – до президентських виборів перших ухвал не буде, ключові гравці і спонсори президентських виборів не будуть вибиватися із гри ухвалами нового суду.

Ризик по формулюваннях – до цього часу після двох місяців переговорів не знайдено компромісних формулювань щодо спірних моментів між авторами законопроекту та його критиками, тобто між Банковою і Заходом. Якщо формулювань не буде –  не буде голосів у другому читанні ні за базовий текст, ні за «варіант МВФ». 

Читайте також: У Порошенка та Ко єдиною державною "мовою" є корупція – юрист

А ще ж є ризик, що всі букви будуть правильно угадані, але до нового красивого суду будуть надсилатися справи про дрібну рибу та спровоковані хабарі, а Недоторкані і далі будуть курувати мільярдні схеми.

Igor POPOV


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини