MENU

Українські вузи потрапили до рейтингу найкращих у 2018 році

1815 0

Найкращим вузом з України, за версією QS World University Rankings, став Харківський національний університет імені Василя Каразіна.

У число 1000 кращих університетів світу 2018 року, за версією QS World University Rankings, потрапили шість українських вузів, пише Top universities.

Читайте також: Міносвіти України може скасувати конкурс на приймання дітей у перший клас

Згідно з оприлюдненим рейтингом, кращим вузом з України став Харківський національний університет ім. Василя Каразіна. Він увійшов у число вузів, які ділять місця з 401-го по 410-е.

На місце 411-420 потрапив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, на 501-550 – Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського", на 701-750 – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут".

Два українські вузи, Донецький національний університет ім. Василя Стуса і Сумський державний університет, розмістилися на місцях 801-1000.

Лідером рейтингу став Массачусетський технологічний інститут США. На другому, третьому і четвертому місцях рейтингу теж американські вузи – відповідно Стендфордський університет, Гарвардський університет і Каліфорнійський технологічний інститут.

На п'ятому місці знаходиться університет Кембриджа (Велика Британія).

Читайте також: Найпопулярніша дисципліна в історії Єльського університету


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости