MENU

Нардепка вийшла зі складу Наглядової ради НМУ й закликала Амосову скласти повноваження ректорки

1995 0

Національний медичний університет імені О. Богомольця

Вийшла зі складу Наглядової ради Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

На жаль, у деяких українських вишах трактують університетську автономію не як засіб для розвитку академічної свободи і якісної освіти, а як інструмент для перетворення університету у вотчину ректора.

І НМУ став яскравою ілюстрацією такого підходу.

Читайте також: Протести в медичному університеті імені Богомольця як модель розвалу України

Коли ректорка спочатку зриває участь студентів у важливому іспиті, а потім перешкоджає діям Міністерства охорони здоров’я з розслідування й виправлення ситуації – це неприйнятно.

Використовувати в ХХІ столітті в постмайданній Україні працівників і студентів як масовку для захисту приватних інтересів та амбіцій ректора, блокувати діяльність університету й навчальний процес, до прозорості та якості якого й так вистачало питань – неприпустимо.

Оскільки Наглядова рада університету вирішила в цій ситуації підтримати дії ректорки Амосової, не бачу для себе можливості далі перебувати у її складі.

Читайте також: У боротьбі із Супрун скандальна ректорка Амосова перетнула червону лінію. ФОТОФАКТ

Не маю жодного наміру бути ширмою для процесів, які не мають нічого спільного з освітою чи наукою. Прикро, що не було готовності до діалогу, який пропонувала під час останнього засідання Наглядової ради в лютому.

Закликаю пані Катерину Амосову піти європейським шляхом і скласти повноваження ректорки університету до закінчення слідства за кримінальним провадженням.

Ганна ГОПКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости