MENU

Україні конче необхідні дострокові вибори ще у 2018 році – Безсмертний

4452 0

Україні конче необхідні дострокові вибори ще у 2018 році. Причому не тільки парламентські, а й президентські. Є декілька причин, чому їх треба провести якнайшвидше.

Читайте також: Коли українцям чекати правильних виборів

По-перше. Рівень довіри до нинішньої влади вкрай низький. Навіть якщо станеться диво і теперішні очільники країни серйозно візьмуться за потрібні реформи, підтримки у суспільства вони вже не матимуть. Ну не вірять більше цій владі. А це означає, що якщо затягувати із виборами до 2019-го, то ще два роки країна працюватиме в холостому режимі.

По-друге. 2019 рік стане роком колосальних економічних випробувань. Майже 6 мільярдів доларів Україна змушена буде виплатити зовнішнім кредиторам. Наступний рік – піковий за сумою виплати боргів.

По-третє. До 2019 року у Росії вже буде переобраний президентом Путін, закінчиться Чемпіонат світу з футболу (якщо він все-таки пройде у цій країні). Відповідно руки будуть розв’язані для посилення агресії. А в Україні тим часом одні вибори, потім інші, рекордні виплати боргів… Ми будемо легкою мішенню.

Читайте також: Чим скоріше до виборів, тим менше буде кнутів від Європи і більше пряників – політолог

Нам потрібно робити кроки на випередження. Якщо ця влада справді думає про долю українців і України, то повинна наважитись на дострокові вибори. Країну треба перезавантажувати. 

Roman BEZSMERTNYI


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости