MENU

Юрій Рихлик: Мені відмовили у веденні презентації автомобіля, через те, що я не розмовляю російською

12433 0

Телеведучий "Першого Автомобільного" телеканалу, радіоведучий "Дужого Радіо" та найвідоміший і найпозитивніший бородань міста Львова Юрій Рихлик розповів про те, як він втратив замовлення через відмову спілкуватися російською мовою:

Рано чи пізно це мало трапитися. Мені відмовили у веденні презентації автомобіля, через те, що я не веду російською)))))
Точніше я сам відмовився, бо не веду роcійською.

Ситуація банальна, але! До мене звернулася івент-агенція, яка організовує для ŠKODA Ukraine презентацію нового Skoda Karoq. Причому зі слів представника агенції, сам клієнт (Skoda) захотів мене у ролі ведучого. Ми все обговорили і вже готові були підписувати договір і виставляти рахунок (так, я працюю офіційно і оплачую податки). І тут було невеличке уточнення – "Чи можете Ви провести всю презентацію російською?".

Я пояснив що ні, тим більше презентація має бути не для покупців, а для колег журналістів, з якими я щодня спілкуюся українською і в нас ніколи не було проблем у комунікації. 

Читайте також: Олена Мозгова: Ну що з нами не так? Звідки ця вроджена меншовартість?

Мені пояснили що це прохання від клієнта! Клієнта, який сам захотів мене у ролі ведучого. Значить бачив мою роботу на премії Автороку і на Першому Автомобільному.

Це не питання принципу – це професіоналізм! Я не можу вести російською, англійською чи польською, бо я поки що погано спілкуюся цими мовами. І це моя проблема! Вона скоро вирішиться)

Але.... Для чого компанії, яка єдина з іноземних виробників має СВІЙ завод в Україні, презентація саме російською?

В Україні не так багато автомобільних журналістів. Тих, які ще й можуть провести автомобільний івент – ще менше. А тих, хто може професійно провести автомобільний івент українською – на пальцях порахувати. 

Читайте також: Ірма Вітовська: "Мова зараз стала самозбереженням нації". ВІДЕО

От я з тих, яких на пальцях порахувати)) Тому, якщо комусь треба презентація українською – звертайтеся))

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости