MENU

Чому молодь їде з села – нецікаві відповіді на непотрібні питання

2411 0

1) "в селі треба працювати". – Тобто дійсно треба? Геніально!!!... а де не треба??? Але якщо ти не здоїв корову, не обробив город, не нагодував худобу, то довбо*об саме ти, а не начальник/директор/депутати/президент і це "чогось" лякає.

2) "сільська праця – мало грошей" – Щоб почати отримувати кошти – треба навчитися працювати мізками. Не навчився – сам ідіот а не міфічний "хтось"(див.вище).

3) "в селі немає розваг" – .... ну да.... не постити ж себе у інстаграмі на фоні корови. Це ж сцуко некомільфо. Та і немає в сільпо коктейлів – дійсно, ну не змішувати ж самому томатний сік з горілкою. А розвага без бухла то якось той... ну х*р його знає... от у Кийові коктейлі...

Читайте также: Як українське село "посилювали" колгоспниками з Росії

4) "відсутність престижу" – 100%!!! Сусіди не зацінять 5,6,7,...хз який айфон. Їм чомусь по**ру, скільки у тебе "лайків". І вони чомусь не знають назви нічних клубів, а от що в тебе руки зі сраки, чомусь знають... інша справа місто, якщо Київ, то ваще джек-пот. Вже за тиждень ти плюєш на панаєхавших і розбираєшся в політиці-бізнесі-культурі і готовий всіх вчити, і посада в тебе "мєнєджєр". От тільки земляків ти "чогось" уникаєш – може того, що вони пам'ятають що ти давба*об і руки в тебе зі сраки?

5) "в селі нічого не міняється" – то ващє капєц як хз від кого залежить. І дійсно, от приїхав ти зі свого колгоспу до міста – х**ак – і ти вже "патомак Аріїв", і ходиш зігуєш з такими ж "корінними жителями міста", як і ти сам. А в селі шо? А в селі ти патомак бухого тракториста і такої ж доярки і всі про те знають. А міняти репутацію (ой яке слово страшне) ти не вмієш – бо не знаєш як – бо не вчився і не збираєшся.... і чого це в селі нічого не міняється?

6) "в селі все одноманітне" – ага... то лі в городє. 5 днів пашеш / 2 бухаєш – романтіка.

Читайте также: Бісить зверхнє ставлення до села в сучасній українській культурі – журналістка

7) "в селі немає нормальних дівчат" – точно немає. Як і чоловіків нормальних. Куди не плюнь – всі навкруги або мєнєджєри, або патомкі Аріїв. А дівчата чомусь на таке ге не ведуться. Хоча... як показує життя, арійські сракоруки теж якось – і це пригнічує.

Дмитрий ДОВЖЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини