MENU

Ще вчора СБУ заявляла, що розслідує антиукраїнську діяльність Московського патріархату, а сьогодні Президент України відвідує храм УПЦ МП

9722 0

Часом я намагаюсь собі пояснити логіку тих чи інших дій наших політиків. Однак раціональних пояснень просто бракує. Ну, наприклад...

Ще вчора СБУ заявляла, що розслідує антиукраїнську діяльність Московського патріархату: провели прес-конференцію, навели факти та аргументи, переконливо пояснили, що "релігійні та культові споруди УПЦ МП використовуються спецслужбами РФ для ведення розвідувальної операції".

Читайте також: Московський патріархат активізував свою службу у стінах Верховної Ради

Однак вже сьогодні Президент України їде до Маріуполя, відвідує храм Московського патріархату... і це все у супроводі Міністра оборони і команди чиновників різного рівня. З поїздки роблять медійну подію - виставляють масу фото і відео на сторінці Президента України у Фейсбуці.

Уявляю собі як московські попи сьогодні кепкують з українців та Київського патріархату. Мовляв, ми і гуманітарку Стрєлкову збирали, ми й в Донецьк їздимо - ще й самі про це фотозвіти викладаємо на нашому сайті, а ваш Порошенко всеодно з нами рахується, а не з вами, дурнями!

Читайте також: Ігри в церковні реформи й визнану Москвою "канонічну" автокефалію

P.S. Зробив скрін сайту де розміщений фотозвіт про поїздку духовенства в ДНР. Раптом знову зачистять як у випадку із дописом про капеланське служіння УПЦ МП в підрозділах ФСБ по Криму. Окремо оцініть кавер сайту.


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопкиПравила комментирования »  

Новости