MENU

Ще кілька років – і ми остаточно відіб'ємося від привидів минулого

1785 0

В Україні є купа проблем. Багато всього поганого. Навіть перелічувати не буду – ви самі про все знаєте. А ще в нас є купа покидьків, які вважають, що стоять над законом, тому їм можна робити все що завгодно, і нічого їм за це не буде. Ніхто не зупинить і "свої" прикриють.

І можна було б на цьому завершувати мою сумну повість, але є одне але. За останні роки мені пощастило познайомитися з унікальними людьми з різних куточків України. Вони різні і в кожного з них є своя маленька місія, проте їх об'єднує спільне покликання – зробити Україну кращою. Чеснішою, справедливішою, комфортнішою, розумнішою, здоровішою, заможнішою, чистішою та добрішою.

Читайте також: Дацюк: Чого ж вони бояться? Де їх слабке місце?

Спочатку таких людей було дуже мало. 10 років тому їх можна було майже перебрати на пальцях рук. Проте щороку їх ставало більше. Перші заряджали своєю енергією та оптимізмом інших. Попри всі перешкоди вони разом рухалися вперед.

Хтось відвалювався в процесі, хтось скурвився – не без цього, але загальна кількість таких відчайдухів все одно зростала.

Як трава вони пробивалися крізь асфальт то тут, то там.

І от тепер я бачу, як ми майже впритул наблизилися до нового зламу. Маленькі групки почали об'єднувати зусилля. Вони почали серйозно координувати свої дії і акції, з організацій створюють цілі рухи. Коли цей процес остаточно завершиться, їх вже ніхто і ніщо не зможе зупинити: ані корумповані чиновники, ані погрози кримінальних авторитетів, ані бюрократичні перепони.

Ще трохи, ще кілька років – і ми остаточно відіб'ємося від привидів минулого. Остаточно пройдемо точку неповернення. Як би мені хотілося, щоб всі, хто цього не бачить, нарешті побачили. Якщо не бачите, то повірте, бо я багато років слідкую за цим процесом. Ми майже виплили.

Читайте також: Дацюк: Ключовим для майбутнього Євразії та світу будуть дії ліберального руху в Україні, Росії та Польщі

А тим, хто рухає цей процес, я хочу побажати сил. Знаю, вам часто здається, що ви крутитися як білка в колесі, а прогресу немає і все стоїть на місці втім це не так. Ви рухаєтеся і штовхаєте всю Україну вперед. Повільно і через біль, але ми всі рухаємося вперед завдяки вам. Дякую вам за вашу віру і за служіння людям! Ви обов'язково переможете!

Christina DOBROVOLSKA


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости