MENU

Кількість міжнародних "сковорідок", на яких починають "смажити" РФ, збільшується – юрист

4005 0

Кількість міжнародних «сковорідок», на яких починають «смажити» РФ збільшується. Спочатку була хвиля жорсткого тиску у справі отруєння Скрипалів. У результаті введення міжнародних санкцій, а також останніх санкцій США проти «кремлівського списку» лише за добу обвалився рубль, російські олігархи втратили 12 мільярдів доларів, а «Русал» Дерипаски підійшов до грані дефолту.

Читайте також: Самые суровые санкции США. Что ответит Москва?

Сирійський ж нелюд і по сумісництву партнер Путіна вчинив чергову смертоносну хімічну атаку. Реакція Заходу у вигляді США та ЄС послідувала швидко. Трамп заговорив про «швидке вирішення проблеми», голова уряду Британії Мей про «покарання за варварську атаку», а посол США в ООН Гейлі про «необхідність притягнути до відповідальності монстра». Санкції мають бути глибші, а ізоляція РФ все більшою і більшою.

Не дарма радник Путлера Сурков у своїй статті пророкує РФ «сотні років геополітичної самотності». Ця самотність має бути не для росіян, а для Путіна та Ко у міжнародних тюрмах. Або трунах.

P.S. Україну вперше запросили на зустріч міністрів закордонних справ G7. І я б радів цій добрій новині якби вірив, що в сучасних умовах можна досягти прийнятної домовленості щодо Донбасу.

Читайте також: Сила России не в бессилии, а в бездействии Запада

Тому це запрошення може бути або пустим і символічним кроком, або нас очікує якийсь неприємний сюрприз.

Oleksii ROHOVYK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости