MENU

Невже ми нарешті виходимо з СНГ?

4792 0

Якщо так, то це має бути хай і не Державне, але Національне свято точно. І Бог з ним, що ми так до кінця і не були повноправними членами цього неосовка, бо не ратифікували статут. Тут головне слово –"Виходимо!".

Після нашого виходу звідти, з більш менш адекватних країн там залишиться Молдова і Азербайджан, але першим необхідно взагалі визначитись з перспективою власного існування як Держави на тлі потужних юніоністських настроїв, "Треяску Романіа Маре!" і все таке, а другим врешті розібратися – вони республіка чи монархія, де влада на пожиттєвій основі переходить від батька до сина?

Читайте також: Гривна выбилась в лидеры по укреплению среди стран СНГ

А так да, там "настоящее содружество по настоящему независимых": РФ, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Узбекістан, Кирґизстан, Точікістан, Тукменістан, як країна-спостерігач, ну і вже згадані Азербайджан та Молдова. Прям "парад суверенітетів"...

Читайте також: Сможет ли Украина опять удивить мир?

Цей вихід був необхідним ще чотири роки тому, але у нас головнокомандувач не Де Ґолль, не Рузвельт і навіть неТуджман. Тому маємо що маємо, але радіємо. Бо момент, все ж, історичний.

Назар ПРИХОДЬКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини