MENU

Політологи розкрили головну інтригу майбутньої президентської кампанії. ВІДЕО

2243 0

Головною інтригою майбутніх президентських виборів в Україні буде відповідь на питання, хто з кандидатів зможе вийти в другий тур.

Таку думку висловили політологи під час сьогоднішньої прес-конференції у інформагентстві "Інтерфакс-Україна.

 

На думку директора соціологічної служби "Український барометр" Віктора Небоженка на сьогодні ніхто не може сказати, хто вийде в другий тур президентських виборів, і це буде головною інтригою майбутньої кампанії.

"Скажу лише одне – ця президентська кампанія буде мати дві сенсації. Перша – президент Порошенко не потрапляє у другий тур. Друга сенсація полягатиме в тому, що ніхто не знає, хто разом з Юлією Тимошенко потрапить у другий тур. До останнього моменту це буде якась запекла боротьба – там будуть 1,5 - 2, до 3 відсотків відриву. Це буде головною  інтригою всієї виборчої кампанії. Це дуже важливо",  – сказав політолог.

Читайте також: Нова соціологія посилає важливий сигнал порохоботському оточенню Порошенка – юрист

Експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко зазначив, що до другого туру однозначно потрапляє Юлія Тимошенко, вона стабільно зберігає перше місце в рейтингу довіри наших громадян.

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, на сьогодні має досить високий рейтинг і  є "своєрідним накопичувачем голосів" у період між виборами. Політолог зазначив, що у "Громадянської позиції" відсутня розвинена організаційна структура на місцях та зрозуміла цивілізаційна позиція для країни, тобто створюється образ Гриценка як "можливого президента в авторитарному стилі".

"Я вважаю, що на майбутніх виборах має перемогти той політик, який реально стане лідером громадської думки. Він має запропонувати своє бачення України, дати відповідь на питання, як завершити війну і відновити територіальну цілісність, що робити зі стагнуючою інфраструктурою України", – наголосив Матвієнко.

Читайте також: У Порошенка найвищий антирейтинг серед всіх політиків. ІНФОГРАФІКА

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов зазначив, що за всіма  соціологічними опитуваннями Тимошенко – лідер президентських перегонів, а "Батьківщина" – лідер партійних перегонів.

"До речі, показники "Батьківщини" і Тимошенко корелюють. Це дуже важливий факт, тому що в багатьох випадках такої кореляції між партією і лідером немає. Є лідери, але немає партії, є партії, але немає лідерів. Це свідчить про те, що безславно закінчується перша каденція діючого президента і безславно завершується політичний режим, оснований на альянсі БПП і "Народного фронту"", – зазначив політолог. 

"Дійсно, зараз точитиметься боротьба за друге місце, за вихід у фінал. Оскільки в другий тур із великою ймовірністю виходить лідерка "Батьківщини Юлія Тимошенко, то основна боротьба розгорнеться за друге місце, за те, хто буде другим: президент Порошенко,  Анатолій Гриценко, Юрій Бойко, Святослав Вакарчук, Володимир Зеленський та інші", – сказав Карасьов.

Політолог допускає, що така ситуація може створити певні проблеми для Юлії Тимошенко: "Тому що другий тур має свої особливості. І якраз під кандидата на другий тур нині формуватимуться ситуативні альянси. І сьогоднішні вороги завтра можуть бути союзниками, щоб вивести в другий тур людину, яка б задовольнила більшість правлячого класу".

Найкращі публікації з блогів відтепер у твоєму месенджері! Підписуйся на UAINFO у Telegram: https://t.me/uainfo_org

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини