MENU

Російський агресор і будь-який його дрібний союзник має отримати максимально жорстке покарання – юрист

436 0

Російський агресор і будь-який його дрібний союзник має отримати максимально жорстке покарання. Той хто бере на себе виконання хоч малої частинки великого агресивного задуму є винний у всіх злочинах великої кривавої машини.

Читайте також: Миротворці на Донбасі – ліки чи отрута

За такою логікою судили усіх «гітлерівців» на Нюрнберзькому трибуналі. І на таку ж логіку заслужив Путін та його посіпаки по всьому світу і в Україні.

Хто вони такі? Голландські компанії, що брали участь у будівництві Керченського мосту. Всякі бразильські Лусваргі і інші негідники, що воювали у рядах російських військ та найманців.

Лідери української громади Угорщини, що незаконно їздили до Криму. Російські і проросійські мерзоти, що здійснили напад на ветерана АТО і захисника ДАП Вербича. Союзники РФ у Раді Європи та у європейській політиці.

Читайте також: Перемогли Гітлера – переможемо й Путіна!

Продажні публічні посадові любителі потусити на Чемпіонаті світу по футболу на території російської держави агресора. Між усіма ними майже нема різниці. Вони у тій чи іншій мірі сприяли агресору. Як і агресору сприяла торгівля з терористами Донбасу, страх тиск на РФ.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Oleksii ROHOVYK


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости