MENU

У Росії сьогодні безневинно страждають десятки наших громадян

2290 0

Сьогодні День депортації киримли, сьогодні Міжнародний день музеїв, сьогодні продовжується Львівський медіа форум, сьогодні в Ужгороді триває найчесніший справжній фестиваль, який зшиває країну, Слободакульт, сьогодні в Одесі починається форум економічний...

А що було вчора чи позавчора, спитаєте ви? А позавчора Олег Сєнцов оголосив голодування і фактично визнав, що ітиме до кінця. Вимога одна – відпустити всіх українців, які знаходяться в ув’язнені в Росії і анексованому Криму за сфальшованими звинуваченнями.

Читайте також: Обміняти Рубана на Карпюка та інших політв'язнів

А що буде завтра? А завтра українці далі їхатимуть на заробітки в Росію. Уряд не наважуватиметься ввести візовий режим і торгівельні санкції. Мої співгромадяни зі спортивним запалом збираються відвідати ЧС з футболу чи дивитись його по ТБ. Правоохоронним органам бракуватиме інтелекту і честі, щоб належним чином кваліфікувати діяльність російської агентури в Україні, Президент обговорюватиме "російські гарантії" транзиту газу через Україну замість вимагати у світового співтовариства не допустити Північного потоку 2…

Пропоную кожному, хто читає цей текст, уявити себе Олегом Сєнцовим, або Володимиром Балухом, який теж голодує, або Станіславом Клихом чи Павлом Грибом. Спобуйте перевтілитись. На хвилину. А тепер уявіть собі, що це сталось з вашим братом, сином, чоловіком і вам треба пакувати передачі, утримувати адвоката, їздити на побачення в СІЗО або тюрму з ризиком теж бути затриманим, викраденим, підставленим, зрештою, продовжувати жити і просто утримувати родину – кому 20, кому 12, кому 4 роки. У Росії і Криму зараз близько сімдесяти ув’язнених і близько сімдесяти родин потребують нашої реальної підтримки.

Тепер про культуру, духовність і те, як це корелюється з Сєнцовим і з кожним із нас. Хочу звернутись до усіх українських театрів, музеїв, інших мистецьких установ, де збираються люди на вистави, концерти, виставки, до організаторів поважних фестивалів по всій Україні – будь ласка, підтримайте родини бранців Кремля. Укладіть угоду на здійснення благодійної діяльності з БФ "Родичі бранців Кремля", поставте скриньки на видному місці, хай виконавці – великі і малі зірки – вийдуть на сцену по закінченні кожної події і закличуть людей наповнювати скриньки і офірувати кошти для цього благодійного фонду і самі це зроблять.

Читайте також: Адвокат рассказал о состоянии политзаключенного Клыха

БФ "Родичі бранців Кремля" – це надійна і жива інституція, з нею співпрацюють і правозахисні організації, і родини ув’язнених і підслідних, його очолює Ігор Гриб – батько Павла. З таким же проханням хочу звернутися до ієрархів українських церков – прошу вас зробити те саме у всіх парафіях після здійснення релігійних обрядів. Любові, підтримки і милосердя не буває забагато.Турбота про ближнього і того, хто потребує – це і є одне з найвищих покликань християнина. Життя людини є важливішим, ніж будівництво чергового храму. І ви про це чудово знаєте.

Я не вірю у політичні заяви чи колективні листи будь-кому – це вже давно дискредитований і бездушний інструмент. Я вірю у дії і у те, що ми не Безннадійний народ. Зробімо це не для когось, зробімо це для себе.

І ще раз про ЧС з футболу: Росія – це війна. Там сьогодні безневинно страждають десятки наших громадян. Не їдьте у вогонь і не тягніть його у свою хату, кожен українець там загрожений і кожен може стати Сєнцовим.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ірина ПОДОЛЯК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини