MENU

"Реформаторам" закон не писаний

1683 0

Нещодавно у безмежних просторах Фейсбуку відбулася дискусія щодо проблем, пов’язаних з НКРЕКП.

Голова Спілки власників житла України Алексей Кучеренко висловив думку, що параліч роботи Регулятора значно глибше, ніж просте бажання чи небажання когось з владних кабінетів займатися питаннями галузі. Проблема насправді знаходиться у всіх тих безглуздих реформах, на кшталт «реформи незалежного Регулятора», #ДюссельдорфПлюс та інші.

Бездарний Закон «Про НКРЕКП», який протягували через Верховну Раду України купка грантоїдських організацій під прапором «представників громадськості» на чолі з народним депутатом від БПП Ольгою Бєльковою, став якраз тією проблемою державного регулювання енергетичної галузі України.

Читайте також: Уряд намагається черговий раз обдурити українців, розказуючи про "пошук нової формули ціни на газ" –Трохимець

Відповідність Конституції України даного Закону вже 2 роки розглядає Конституційний Суд України. І відсутність рішення є лише свідченням політичного тиску з боку влади на суддів.

Проте й самі «експерти» та грантоїди вже визнають антиконституційність своєї «реформи» «незалежного Регулятора». У дискусії керівниця такої «громадської» організації «ДіКсі Груп» Olena Pavlenko, висловила думку, що конституційним методом створити дійсно незалежного Регулятора енергетики вони б не змогли, тому що не змогли б пройти всю процедуру внесення змін до Конституції України. При цьому вона висловлює подив (чи імітує його) щодо вимог дотримуватися базових правових принципів Української Держави.

Читайте також: Трохимець: Порахуйте, скільки ви переплачуєте за газ

Пані «експерт» задає дурнувати з правовоі точки зору і абсолютно нелогічне з державницької позиції питання «чи хотіли ми реформу регулятора після змін до Конституції – тобто ніколи, бо 2/3 голосів ніколи б не набралось?».

Так, вельмишановна пані! Я хочу дотримання в моїй країні Основного Закону – Конституції України!!! І ні Ви, ні Ваше псевдоекспертне середовище не маєте ніякого права йти їй всупереч!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Олександр ТРОХИМЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини