MENU

"Повернення Криму малоймовірне". Як російське бабло купує європейські мізки

2449 0

Е-журнал одного з відомих німецьких фондів (умовно – фонд Шрьодера) надіслав днями черговий випуск. Ось про що там йдеться:

"Отношения России с Западом переживают глубокий кризис. Его проявления многообразны, но вопрос, изначально вызвавший дестабилизацию отношений и лежащий в корне более общих споров – это соперничество за страны «промежуточной Европы», которые территориально расположены между ними: прежде всего, за Украину, но также за Беларусь, Молдову, Грузию, Армению и Азербайджан".

Читайте також: Розслаблена Європа залишається ласим шматком для російського ведмедя – Тука

Далі, після цієї констатації, пропонується розв'язання: 

"Корпорация RAND собрала группу именитых ученых и бывших политических деятелей из стран «промежуточной Европы», США, России и ЕС и попыталась предложить убедительную альтернативу".

Ось у чому вона полягає: "Проблему напряженности и открытых конфликтов, вызванных сопротивлением Москвы расширению НАТО и ЕС на территории бывшего СССР, можно было бы решить с помощью окончательного прекращения этих процессов. Формально оно могло бы выглядеть как официальное решение НАТО и ЕС установить предел для будущих расширений, так чтобы исключить вступление новых стран постсо­ветского пространства. В обмен на это можно было бы ожидать, что Россия прекратит замороженные конфликты в регионе на условиях, приемлемых для затронутых государств. Хотя возвращение Крыма Украине кажется маловероятным, можно было бы ожидать, что Рос­сия в рамках мер по урегулированию отношений будет участвовать в соглашениях, нацеленных на вывод российских войск из Донбасса, Приднестровья, Южной Осетии и Абхазии".

Себто:

1. Нас готують до того, що про Крим потрібно забути.

2. Також пропонується забути про членство в ЄС та НАТО, оскільки їх розширення не має відбуватися.

3. Нас позбавляють європейської ідентифікації. Зверніть увагу на карту. Там позначена Центрально-Східна Європа (блакитним), Росія (червоним) і – зверніть увагу на новацію – "IN-BETWEENS", тобто, проміжок, до якого віднесено усі країни Східного Партнерства (жовтим).

Ну а далі пропонується і механізм взаємодії між ЄС та Росією з урахуванням наявності "in-betweens", суть якого – все в Росію, а потім вже далі воан "адаптує" і направить щось "в проміжок".

Читайте також: Бранці Кремля й цинічна європейська вибірковість щодо російських злочинів

Ось так російське бабло купує європейські та американські мізки (там є і парочка наших), щоб витворювати подібні "продукти".

Цікаво, що у німецькому журналі автор вживає у російськомовній статті термін "промежуточная Европа", як відповідник "in-betweens". Але в роботі, зробленій під егідою RAND на карті до позначених жовтим кольором країн, ідентифікація "Європа" відсутня!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram 

Michael GONCHAR


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини