MENU

У нас будь-що перетворюється на істерику й агресію з усіх боків – Кулеба

957 0

У французькій школі мого сина Єгора останній тиждень перед канікулами повністю відданий під практичний курс "Ненасильницьке спілкування".

Читайте також: Погодьмося не погоджуватися: що не так із нашими дискусіями

Тому що діти мають зі школи вчитися вирішувати проблеми без істерик і проявів агресії. Тому що істерики й агресії породжують ще більше істерики й агресії.

Я слухав вчительку й думав, що нам в Україні потрібен загальнонаціональний курс ненасильницького спілкування. Тому що в нас будь-що зрештою перетворюється на істерику й агресію з усіх боків. І кожен при цьому має священне виправдання для своєї поведінки. Це драйвово, але справды веде нас у глухий кут і соціальний колапс.

Читайте також: Не будьмо тваринами: що насправді сказав Лінчевський

Вікіпедія пише, що метод ненасильницького спілкування "пропонує змінити звичну стратегію мислення й поведінки в конфліктних ситуаціях із реактивної (відповідь на подразник) на усвідомлену та співчутливу. Для цього пропонується постійно турбуватися про себе (свої потреби) та в діалозі з людьми уникати оцінок і критики, натомість звертати увагу на факти, свої почуття та почуття опонента, потреби опонента. Розенберг наголошує, що немає конфліктів на рівні потреб: всі складні ситуації можна вирішити за рахунок створення нових способів задоволення потреб. Таким чином він демонструє, що життя без насильства цілком можливе, як на особистісному, міжособистісному, так і соціальному рівні".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Дмитро КУЛЕБА


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости