MENU

Замість меду: ФІФА й увесь футбольний світ із головою поринули в лайно

2293 0

Одіозну російську виконавицю-пропагандистку Юлію Чичеріну – одного з найогидніших рупорів окупації Донбасу – ​​ФІФА позбавила змоги виступати перед футбольними вболівальниками. ФІФА пояснює свою заборону тим, що Чичеріна "асоціюється із військовою тематикою".

Сама пропагандистка говорить про "футболобандерівців", які не дозволили їй показати своє "мистецтво" в Ростові. І про "футбольну вакханалію", яка, на її думку, не дозволяє Росії почати справжню війну на Донбасі.

Ці заяви Чичериної дозволяють зрозуміти, як частина російського суспільства насправді ставиться до футбольного чемпіонату. Як до прикрої перешкоди для можливості вбивати, руйнувати, ґвалтувати. Ось і весь футбол, який "поза політикою".

Читайте також: 46 депутатів Європарламенту закликали керівників країн Євросоюзу бойкотувати ЧС-2018

Але людожерка Чичеріна з її любов'ю до смерті й насильства принаймні є чесною. Вона своїх пристрастей не приховує. А ФІФА намагається зробити вигляд, що футбол – насправді поза політикою, й вона готова відстоювати цю тезу та зачинити двері перед кривавою співачкою.

Але це щонайменше є смішним. А Путін, який розпочав війну в Криму й на Донбасі, бомбив Сирію та виношує нові мілітаристські плани, – теж поза політикою? А спортивні діячі, ці герої допінгу, які підтримують мілітаристську політику свого вождя, – теж поза політикою? А російські "діячі культури", які про війну не співають, але її підтримують, у Крим і на Донбас їздять – теж поза політикою? А російські футбольні фанати, ідеологія яких – суміш шовінізму й обскурантизму, – теж поза політикою? Одна Чичеріна винна?

ФІФА разом з усім футбольним світом перебувають у бочці, вщерть повній лайна та крові, але намагаються зробити вигляд, що це – бочка меду, з неї потрібно тільки якусь Чичеріну вигнати.

Читайте також: Береза: Якщо ви їдете в Росію на світову футбольну першість, пам'ятайте – повернутися додому може вдатися не всім

Перед ганебною Олімпіадою в Сочі ще не було ясно, на що насправді здатен Путін, якою є деградація російської держави та суспільства. А зараз все це є відомим. Саме тому будь-які санкції проти бездарної співачки не допоможуть ФІФА уникнути історичної ганьби.

А те, що проведення чемпіонату світу з футболу в країні-агресоці – не тільки корупційна, а й історична ганьба, – зараз доводити не потрібно просто тому, що все доведе час.

Після цього чемпіонату Путін обов'язково почне якусь нову війну, й матчі футбольного чемпіонату в Росії асоціюватимуться тільки із кров'ю та смертю. І ще з лайном, в яке з головою поринуло ФІФА.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Віталій ПОРТНИКОВ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости