MENU

Росія і КНДР, обкладені міжнародними санкціями, тепер не можуть ніяк взаємодіяти

2191 0

Воістину історичний день! Ще ніхто у світі не зумів такого грізного і кривавого диктатора, озброєного ядерною дубиною (це, як мавпа з гранатою), примусити сісти за стіл переговорів. Ще кілька годин тому мало хто вірив, що північнокорейський тиран Кім Чен Ин дасть принципову згоду позбавитись від ядерної зброї. Але це сталося!

Читайте також: Трамп чудит по-своему – политолог

Коли я ще був студентом, ми на одному із спецкурсів розбирали, чому США ніяк не може приборкати Кубу. Головна причина полягала в тому, що за спиною Куби стояв потужний, ядерний агресор – СРСР. Тому зараз зрозуміло, чому з КНДР це вдалось. У зв'язку з російською агресією і окупацією частини України військами Російської Федерації, у США і ЄС та цілого Заходу з'явися потужний привід запровадити санкції щодо Росії і поступово їх поглиблювати та розширювати.

Відтак напівзнекровлена Росія вже не могла обходячи подвійні санкції підкормлювати злиденну Північну Корею. Два диктаторські режими – Росія і КНДР – обкладені міжнародними сакціями не можуть тепер ніяк взаємодіяти.

Навіть більше того! Головний гравець на полі Далекого Сходу – Китай прийняв пропозиції США, а не Росії. Відтак Росію було вибито за поле цієї гри... Назавжди! 

Тепер головне – не дати Росії оговтатись. Не допустити, аби Володимир Путін у союзі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель добились будівництва газогону "Північний потік-2". 

Але це вже наступний етап у будівництві Нового світового порядку. А Новий світовий порядок створюється проти Росії, за рахунок Росії і на уламках Росії. Амінь!

Читайте також: Минимум конкретики и максимум пафоса – Кунадзе о совместном заявлении Трампа и Ким Чен Ына

P.S.У контексті вище написаного, якщо ви пропустили! Тим часом, поки Дональд Трамп перебував у Сінгапурі і примірявся до переговорів з Кім Чен Ином, США видали новий сюрприз росіянам. 11 червня Сполучені Штати запровадили новий пакет санкцій проти Росії.

Так, США ввели санкції проти компаній Digital Security, ERPScan, Embedi, Kvant Scientific Research Institute (Kvant) Divetechnoservices, а також проти їх керівників Александра Трібуна, Олєга Чірікова, Владіміра Каганского.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ростислав ДЕМЧУК


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости