Український пловець Андрій Говоров виграв 2 золота на етапах змагань серії "Маре Нострум"

1304 0

Українець Андрій Говоров здобув відразу дві перемоги на дистанції 50 метрів батерфляєм на двох етапах змагань серії "Маре Нострум" з плавання.  Про це повідомив сайт Федерації плавання України.

На першому етапі "Маре Нострум" у французькому місті Кане-ан-Русійон Андрій Говоров переміг з результатом 23,04 секунди.

13-14 червня в Барселоні проходить Кубок Барселони-2018, який є другим етапом "Маре Нострум" з плавання. Андрій знову здобув золото, цього разу з результатом 23,22 секунди.

Попереду третій етап "Маре Нострум", який відбудеться 16-17 червня в Монте-Карло.

Відзначимо, що в середині квітня Говоров став чемпіоном України на дистанції 50 метрів вільним стилем.