Юлія Левченко завоювала золото на міжнародному легкоатлетичному турнірі у Тюбінгені

1213 0

Українська легкоатлетка Юлія Левченко виграла змагання зі стрибків у висоту на міжнародному легкоатлетичному турнірі у Тюбінгені (Німеччина).

Про це йдеться у повідомленні федерації легкої атлетики України.

Левченко, як і шведка Еріка Кінсі, з другої спроби подолала 1,92 метри. Проте на попередній висоті (1,90 м) Кінсі здійснила три стрибки, у той час як українка перший же виконала безпомилково. Тож за спробами перемогла саме Юлія. Ірина Геращенко з результатом 1,80 м восьма.

Відразу дві українки ввійшли до призової трійки зі стрибків у довжину. Марина Бех посіла друге місце (6,47 м), а Христина Гришутина була третьою (6,43 м). Перемогла канадійка Крістабель Нетті (6,60 м).

Анастасія Бризгіна фінішувала сьомою з бігу на 400 метрів (53,30 с).

Ольга Бібік виступила у ролі пейсмейкера на дистанції 800 метрів. На ній же виступала і Ольга Ляхова, проте не змогла фінішувати. Нагадаємо, що кількома днями раніше Ляхова була у першій трійці з найкращим результатом сезону на змаганнях в Остраві.

Тамара Твердоступ бігла пейсмейкром на дистанції 1500 метрів.

Христина Стуй виграла змагання з бігу на 100 метрів в Ерувіллі (Франція). У першому колі вона подолала дистанцію за 11,26 с і підтвердила норматив для участі у чемпіонаті Європи. А у фіналі для перемоги їй вистачило 11,41 с.

Наталія Стребкова була другою з бігу на 3000 метрів (9.29,19 хв).